Emek Demirdöküm Servisi

Emek Demirdöküm Servisi olarak sizlere Ankara ilimizin en nezih mahallelerinden Emek Mahallesinde sınırsız hizmet sunmaktayız. Demirdöküm marka cihazlarınızda yaşayacağınız sorunlarda, yıllık bakım ve temizlik ihtiyaçlarınızda bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara için tek numaramız bulunmakla beraber bu numaramız 24 saat boyunca aktif olarak çalışmaktadır. Firmamız sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemek adına nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır. Bu anlamda alacağınız hizmet sınırsız olmaktadır.

Demirdöküm kombiklimaşofben ve kazanlarda sadece onarım değil yedek parça temin ve montaj işlemi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Tam donanımlı bir atölyemiz bulunmaktadır ve bu atölyemizde Demirdöküm marka cihazlarınız için gerekli tüm yedek parçalar bulunmaktadır.

Demirdöküm marka cihazınız ister yeni model olsun ister eski model olsun orijinal yedek parçanız hazır bir şekilde sizler için beklemektedir. Emek Demirdöküm Servisi İso 9001 belgeli 25 yıllık deneyime sahip bir firmadır.

Emek Demirdöküm Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombilerde farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Mesela ateşleme arızası karşımız asıklıkla çıkan bir durumdur. Öncelikle cihazınıza gaz ve elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz.

Eğer kombinize gaz geliyor ve o konuda bir sorun yok ise kombiyi resetlemelisiniz. Ancak yeniden başlatma durumuna karşın hala cihazınızdan bir geri dönüş alamıyor iseniz herhangi bir müdahalede bulunmadan Emek Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talebinde bulununuz.

Emek Demirdöküm Şofben Servisi

Şofbenlerde ise suyun az ısınması sorunu çok sık karşımıza çıkmaktadır. Isıtıcya enerji gitmemesi ya da sviclerde oluşabilecek bir arıza suyun ısınmamasına neden olabilir. Isıtıcı yani rezistansın kireç ile kaplanması nedeni ile suyun ısınmaması durumu sık karşılaşılan bir durumdur.

Ayrıca kademe anahtarının da mutlaka kontrolden geçmesi gerekir. Bu konuda Emek Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz gerekli tüm müdahalelerde bulunacaktır.

Emek Demirdöküm Klima Servisi

Klimalarda kompresör termiği arızası karşımıza çıkabilmektedir. Kompresörle beraber kompresör rölesi de kontrol edilmelidir. Akım sağlanamıyorsa röle mutlaka değiştirilmelidir.

Emek Demirdöküm Servisi teknik ekibimiz tüm orijinal yedek parçalara sahip olduğundan değişim işlemini anında gerçekleştirecek ve klimanızı eski performansına döndürecektir.

Emek Demirdöküm Kazan Servisi

Merkezi sistemlerde ısınmanın en etkili yollarından bir tanesi kazanlardır. Demirdöküm kazanlar oldukça başarılı cihazlar olarak bilinirler. Ancak bazen elinizde olmayan sebeplerden ötürü kazanlarda arıza görülebilir.

Mesela kazana yakıt geliyor ancak ateşleme olmuyor ise meme kirlenmiş olabilir, memenin açısı yanlış seçilmiş olabilir ya da hava ayarı çok yüksek olabilir, kazanınızın elektrot ayarı yanlış olabilir.

Tüm bu kontroller tek tek yapılmalı ve doğru müdahalelerde bulunarak sorun çözülmelidir. Bu konuda Emek Demirdöküm Servisi ekiplerimiz kazanınız için doğru hamlelerde bulunacak ve sorunu kaynağından bularak sonlandıracaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!