Emek Eca Servisi

Emek Eca Servisi 1Emek Eca Servisi sizlere Ankara ilimizin en gözde mahallelerinden Emek Mahallesinde gece gündüz demeden bakım ve onarım hizmetini en ekonomik şekilde sunmaktadır.

Başkentimizin en köklü firmalarından bir tanesi olan firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile bakım ve onarım hizmetini kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktadır.

Kombi ve şofbenler konusunda oldukça iddialı markalardan bir tanesi olan Eca markasının cihazları genel olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Firma olarak bu denli yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar için insanlara yardım etmeyi kendimize prensip olarak belirlemiş durumdayız. Emek sakinleri de bizlerden Eca marka kombi ve şofbenleri konusunda diledikleri an yardım alabilmektedirler.

Kombi ve şofbenler sıcak su ve ısı alma adına yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Eca ise bu tip cihazlar konusunda hayli iddialı bir markadır. Firma olarak uzmanlık alanımız Eca marka kombi ve şofbenler üzerinedir. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet son derece profesyonel olmaktadır.

Personelimizin tamamı Eca marka cihazlar konusunda sertifikalı olduğundan karşınıza çıkacak bir problemde profesyonel bir hizmet sunacaktır. Gezici servis araçlarımız olduğundan bizlere telefon ettiğiniz an sizlere en hızlı şekilde yetişiyor ve cihazınızdaki sorunu Emek Eca Servisi kalitesi ile çözüyoruz.

Şofbenler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Mesela sıcak suyun banyodayken soğuması tarzında şikâyetler bizlere gelebiliyor. Şofben, basınç dahilinde su vermektedir. Bu basınç sürekli değiştiğinden su bir sıcak bir soğuk olmaktadır. Aslında çalışma mantığı olarak bu durum gayet normaldir.

Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişeceğinden böyle bir durumla karşılaşmak mümkündür. Daha verimli sıcak su alabilmek adına sıcak suyu çok yoğun değil de azar azar açarsanız daha verimli su alabilirsiniz. Ancak bu sorunu hiçbir şekilde yaşamak istemiyorsanız sizlere regülatör kullanımını tavsiye edebiliriz. Emek Eca Servisi personelimiz şofbeninize gerekli kontrolleri yapacak ve gerekirse regülatör kullanımı konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Kombilerde gün içerisinde bizlere bir takım rutin arıza kayıtları gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de kombinin yeteri kadar ısıtmama sorunudur. Öncelikle radyatörleri kontrol etmek gerekecektir. Radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca gaz ve elektrik ayarları da kontrol edilmelidir. Radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış olabilir, böyle bir durumda hattın temizlenmesi gerekecektir.

Emek Eca Servisi personelimiz gerekli tüm bakımı yaptıktan sonra gerekiyorsa temizlik işlemlerini gerçekleştirecektir. Bizlere Eca marka kombi ve şofbenleriniz konusunda günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca orijinal yedek parça da temin ettiğimizden cihazlarınızda parça sorunu yaşadığınız takdirde sizlere anında orijinal yedek para temini ile yardımcı olmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!