Emek Ferroli Servisi

Emek Ferroli Servisi 1Emek Ferroli Servisi, Ankara Emek Mahallesinde kombi ve şofben bakımı, tamiri ve rutin kontrolleri ile yıllardır bu semtin sakinlerine uzman desteği sağlamaktadır.

Uzman diyoruz çünkü TSE standartlı ve İso 9001 belgeli olarak biz Emek Ferroli Servisi, sertifikalı teknisyenlerimizle dünden bugüne piyasaya çıkmış her türlü Ferroli marka şofben ve kombilerin onarımını garantili bir şekilde yapmaktayız.

Profesyonel bir kadroya sahip olmakla beraber tam donanımlı servis araçlarımız ile Ankara ve çevre ilçelerinde her yere zaman kaybetmeden yetişmekteyiz.

Önce müşteri memnuniyeti diyerek yola çıkan ve 25 yıldır prensiplerinden ödün vermeyen firmamız ile Ferroli marka ürünleriniz hizmet garantimiz altındadır. Şofben ve kombilerinizin yıllık bakımlarını da sizler için yapan deneyimli firmamız ileride doğabilecek problemlerin önlenmesi adına sizlere bu rutin bakımları önermektedir.

Şofbenlerin bakımları, zamanlaması çok önemlidir. Çünkü bu şofbeninizin ömrünü de uzatacak bir etkendir. Uzun süre kullanım neticesinde şofbenlerin eşanjör kısmında kireçlenme olur. Bunu kendiniz de ufak bir hamle ile temizleyebilirsiniz.

Şofbenin elektriğini kesip elektrik gelmediğine emin olduktan sonra içini açarak eşanjör bölümüne çamaşır suyu ya da kireç çözücü dökebilirsiniz. Suyun giriş ve çıkışlarına dikkatli bir şekilde yayılmalıdır. Emek Ferroli Servisi teknik destek için yardıma hazırdır.

Kireç çözücü ya da çamaşır suyu döküldükten 15 dakika sonra güzel bir şekilde suyla durulanmalıdır. Bu tip ürünler insan sağlığını da olumsuz etkilediğinden dolayı bol su ile yıkanmalıdır. Eşanjörün tam olarak kuruması beklenir ve kuruduktan sonra eşanjör kapağı takılır.

10 dakika kadar kısa bir süre bekledikten sonra musluk açılabilir. Bu işlemden sonra ilk kullanılacak su bir süre akıtılmalıdır. Bu sayede içerisinde kalan zararlı maddeler de akıp gitmiş olacaktır. Eğer şofbeninizde bir sigorta attırma durumu var ise muhtemelen kablolarda bir kısa devre sorunu var demektir. Rezisdansta da kısa devre olabilir, bunun için Emek Ferroli Servisi gibi bir uzman desteğe ihtiyacınız var demektir.

Kombilerde ise çalışma neticesinde radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk bir durum oluşuyorsa filtre ya da peteklerde bir tıkanıklık söz konusu olabilir. Ayrıca cihazın kalorifer ve sıcak su ayrıştırma bölümünde bir arıza da buna neden olabilir. Kalorifer tesisatı il aşamada yapılırken yanlış tasarlanmış olabilir ki mutlaka bunun için yetkili birime danışmalısınız.

Kombi konusunda deneyimli tesisat personelimiz hangi durumla karşı karşıya kaldığınızı ve çözüm yollarını size anlatacaktır. Ferroli kombi ve şofbenler tıpkı diğer markalardaki ürünler gibi çalışırlar. Ancak ufak bazı tasarım farklılıkları söz konusudur.

Ferroli’nin her model ve dizaynını tanıyan, bilinçli bir yaklaşımla sizlere garantili onarım sunan Emek Ferroli Servisi sertifikalı uzman personeli ile asla yarı yolda kalmazsınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!