Emek Hotpoint Servisi

Emek Hotpoint Servisi 1Emek Hotpoint Servisi evlerinizde bulunan hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın tamir bakım ve onarımlarını gerçekleştiren konusunda uzman olan bir teknik servistir.

Evlerimizde kullandığımız pek çok beyaz eşya cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlar yaşantımızı oldukça kolaylaştıran cihazlar olmasına rağmen bazen ciddi sorunlar çıkartabilmektedir.

Emek Hotpoint Servisi olarak profesyonel ve konusunda deneyimli ekibi ile 24 saat emek semtinde hizmet vermektedir. Her türlü montaj ve demontaj işleri de dahil tamir, bakım ve onarım işleri de teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorununda kurumsal hattımızdan bağlantı kurarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, küçük problemlerinizde de çağrı merkezimizden telefon ile destek alabilir ve sorunu anında çözebilirsiniz.

Gerek çalışma anında gerekse de genel anlamda her zaman iş güvenliği kurallarına uyan ve bu çerçevede hizmet veren servisimiz müşterilerimiz tarafından da taktir edilmektedir.

Ayrı, Emek Hotpoint Servisi olarak temizliğe ve titizliğe verdiğimiz önemden dolayı da evlerinizde veya işyerlerinizde yapacağımız her türlü işlemden önce mutlaka galoş giyilmesi çalışanlarımız için bir zorunluluktur.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınız için vermiş olduğumuz her hizmet garantili hizmet ve işçiliktir. Kullanılan tüm parçalar orijinal parçalar olup, kesinlikle çin malı, yan sanayi gibi parçalar kullanılmamaktadır.

Soğuk olan ve güneş ışınlarından az faydalanan bölgelerde çok olarak kullanılan hotpoint marka beyaz eşya cihazlarının bir tanesi de kurutma makineleridir. Ancak bazen yoğun kullanıma bağlı olarak arıza durumu meydana getirebilirler. Kurutma cihazlarınızın da her türlü arıza bakım ve onarım durumlarında da Emek Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçmeniz sorunlarınızın çözümü için yeterlidir.

Müşterilerimizi mağdur etmemek için günün hangi saati olursa olsun 7/24 hizmet vermeye çalışmaktayız. Bunun için nöbet sistemi kullanmaktayız. Önceliğimiz bu nedenle her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Beyaz eşya cihazları çok farklı modellerde ve özellikler de üretilmektedir. Gösterge paneli farkı, kullanım alanı farkı, kapasite farkı gibi farklar olabilir. Ama hangisi olursa olsun Emek Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz enerji tasarruflu olanların tercih edilmesidir.

Buzdolaplarının en önemli parçası kompresör olduğundan en sık arızalanan parçası da kompresördür. Kompresör arızası meydana geldiğinde dolabınız soğutmaz ve sesli olarak çalışır. Bu durumun çözümü içinde mutlaka konusunda tecrübeli ve uzman olan Emek Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır.

Çamaşır makineleri yıkama sırasında ortada hiçbir neden görünmezken kendiliğinden duruyor ve bir müddet sonra tekrar çalışıyorsa, muhtemelen elektrik tesisatınızda veya prizinizde sorun var demektir. Ayrıca makineye yeterli su girişi olduğundan emin olmak için musluklarında kontrol edilmesi gerekmektedir.

Tüm bu sorunlarınızda da elektrikli ile ilgili konusunda uzman olan çalışanlarımız sayesinde sorunlarınız kökten ve kalıcı olarak çözülür. Yapmanız gerek servisimiz ile irtibata geçip konumunuzu bildirmenizdir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!