Emek Klima Servisi

Emek Klima Servisi 1Emek Klima Servisi, Ankara Emek de klima kullanıcılarına verdiği sınırsız teknik hizmetler ile adından söz ettiren donanımlı personeli ile garantili bakım yapan yılların servisidir.

Ankara Emek Mahallesi şehrin en popüler mahallelerinden biri olmakla beraber aynı zamanda en kalabalık yaşam alanlarından birisidir. Evlerin yanı sıra pastaneler, kafeler, restoranlar, okul ve hastaneler ile geniş kalabalık kesimlerin yoğun olduğu yerleri mevcuttur.

Bu alanlarda genellikle günlük konforun olmazsa olmazlarından klimalar sıklıkla kullanılmaktadır. Hatta klimalar günümüzde konfor olmaktan çıkmış artık bir gereklilik halini almıştır.

Klimalar soğuk hava ya da sıcak hava ihtiyacını karşılayan, bunaltıcı yaz günlerinde ya da soğuk ayaz günlerinde insanlara en çok yardımı dokunan cihazlardır. Ülkemizde insanlara sunulan pek çok klima markası ve bu markanın altında pek çok model bulunmaktadır.

İhtiyaca göre klima çeşitleri farklılık göstermektedir. duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split klima çeşitleri insanların zevkine göre sunulmaktadır. Klimalar ev ya da işyerlerine, kamu ve özel binalara, alışveriş merkezlerine ve akla gelebilecek her tür kapalı alana kurulabilmektedir.

Ankara Emek Mahallesi bölgesinde ise Emek Klima Servisi klima adına her türlü teknik bakım ve desteğini sağlamaktadır. Sadece tek bir telefon ile Emek sakinlerinin klima montaj, bakım, orijinal yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Klimalar konusunda gün içerisinde pek çok şikâyet almaktayız. Ortaya çıkan arızalar ya da teklemeler neticesinde müşterilerimiz bizlere başvurmaktadırlar.

Klimalar konusunda bize danışılan durumlardan bir tanesi iç ve dış ünite düzgün çalışmasına, gösterge lambasının normal şekilde yanmasına rağmen kompresörün çalışmaması, devreye girmemesi sorunudur. Bunun nedeni pek çok etkene bağlı olabilir.

Kompresör motorunun çalışma kondansatörü arızalanmış ise böyle bir şikâyet ortaya çıkmış olabilir. İç ünite kartında bir hasar meydana gelmiş ise yine böyle bir durumla karşılaşılmış olabilir. İç ünite ve dış üniteyi birbirine bir kablo bağlamaktadır.

Bu kabloda herhangi bir temassızlık sorunu ortaya çıkmış ise kompresör devreye girmiyor olabilir. Ancak bunun neden ortaya çıktığı ancak teknisyenlerimizin yapacağı kontroller neticesinde belli olacaktır.

Yılların tecrübesi ile Emek Klima Servisi bir klima servisinden beklediğiniz her türlü hizmeti sizlere garantili bir şekilde verir. Teknisyenlerimiz her marka klima konusunda tecrübeli, eğitimli ve sertifikalıdır.

Bu anlamda alacağınız servis hizmeti profesyonel ellerden olacaktır. Ankara’nın tüm semt ve ilçelerine götürdüğümüz hizmeti Emek sakinlerine de götürüyor ve klima konusundaki tüm sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!