Emek Kombi Servisi

Emek Kombi Servisi 1Emek Kombi Servisi Ankara’nın en güzide mahallelerinden birisi olan Emek’te oturan kombi kullanıcılarının her daim hizmetindedir. Alanında uzman teknisyenleri ile en ufaktan en büyük arızaya kadar kombideki her sorunu bulup onarmaktadır.

Kombilere yıllık bakım da yapan firmamızdan bu anlamda tam destek alabilirsiniz. Emek Kombi Servisi İso 9001 belgeli profesyonel bir servistir.

Tüm personeli her tür kombi konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda alacağınız kombi bakım ve servisi profesyonel olacaktır. Kullandığımız tüm parçalar orijinaldir. Kesinlikle yan sanayi parça kullanıp cihazınızı tehlikeye atmıyoruz.

Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve bu prensibimizden de vazgeçmiyoruz. Kombiler sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızı en iyi giderebileceğimiz cihazlardır.

Eskiden kullanım alanı sınırlı olsa da günümüzde kombiler hemen her yerde kullanılmaktadır. En küçük evlerden en büyük işletmelere kadar farklı marka ve modelde kombileri görebiliyoruz.

Kombiler diğer elektronik cihazlar gibi yıllık bakımları yapıldığı takdirde sizlere sorun çıkarmazlar. Ancak yıllık bakımları aksadığı takdirde sene içerisinde hiç beklemediğiniz bir anda arıza ortaya çıkabilir ki bu da günlük işlerinizi aksatmaya yetecektir.

Emek Kombi Servisi olarak verdiğimiz Ankara için tek numara ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara’nın her ilçe ve semtinde olduğu gibi Ankara’nın en geniş yaşam alanlarından birisi olan Sincan’da da tam kapasite çalışmaktayız.

Kombiler konusunda bizden yardım talebi isteyen müşterilerimizin şikâyetleri arasında kombi gövdesinin çok ısınması şikâyeti vardır. Kombinin dış gövdesi eğer haddinden fazla ısınmış ise kombinin pompasında bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Pompa kombinin ikinci en önemli parçasıdır ve arızalandığı takdirde aşırı ısınma sorunu ortaya çıkarır. Eğer sorun pompada ise teknisyenlerimiz gerekli onarımı yapacaklardır.

Bir diğer aşırı ısınma sorununu tetikleyen parça ana eşanjördür. Kombinin ana eşanjörü kireçlenme yapmış ise gerekli bakımının yapılması gerekecektir.

Musluk ile kalorifer hattına giden sıcak suyu ayıran vana yani üç yollu vanada bir arıza, tıkanıklık var ise kombinin gövdesinde aşırı ısınma olabilir. Parçanın tamiri ya da gerekirse orijinali ile değişim yapılarak kombi standartlarına geri döndürülebilir.

Kalorifer dönüş borusu içerisinde yer alan filtrenin tıkanmış olması da bir ihtimaldir. Filtrenin temizliği yapılarak aşırı ısınma sorunundan kurtulmak mümkündür. Genellikle filtre uzun zaman bakımı yapılmadığı zaman tıkanır.

Bu da yıllık bakımın önemini bir kez daha göstermektedir. Emek Kombi Servisi teknisyenlerimiz kombiniz için yıllık bakımı başarılı bir şekilde yapmaktadır. Böylelikle filtre tıkanması gibi cihazınızı zorlayacak durumlarla da karşılaşmazsınız. Detaylı bilgi ve teknik destek için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!