Emek Regal Servisi

Emek Regal Servisi 1Emek Regal servisi birçok elektronik cihazın her türlü tamir, bakım ve parça değişimi gibi işlemlerini en hesaplı şekilde yapmaktadır.

Belediye onayı ve Regal markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan ekibimizi ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati çalışan Emek Regal servisi ekibi ile hem çağrı merkezi hem de mail adresi aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolabı kapaklarının açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Emek Regal servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Şofbenler; sıcak su sağlayan hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofben cihazları nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır. Bu durum da Regalmarkalı şofbeninizin daha az verimle çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Emek Regal servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Klimalar evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayar ile  kullanabileceğiniz klima cihazları aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir.

Emek Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Emek Regal servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Emek Regal servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Klimalarda rutin bakımlar kadar gaz dolumu da son derece önemlidir. Emek Regal servisi aracılığı ile klima cihazlarında kaliteli bir şekilde gaz dolumunu yaptırabilirsiniz. Klimalarda kullanılan gazların kaliteli olması verimli çalışması açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Emek Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızda kaliteli gaz dolumu iilemi yaptırabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır. Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda Emek Regal servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulaşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesi sepetlerinin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir. Emek Regal servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!