Emek Siemens Servisi

Emek Siemens Servisi 1Emek Siemens  servisi emek bölgesinde ikamet eden müşterilerinin hizmetine sunulmuş olan bir teknik servistir. Gerek Şofben, gerek klima gerek se de beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi ile müşterilerine bir telefon mesafesindedir.

Emek Siemens servisi ekibi olarak, Siemens markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuzda en kısa sürede teknik servis olarak müşterilerinin yanındadır.

Emek Siemens servisi olarak müşterilere ürünlerini eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız personellere emanet etmemelerini öneriyoruz. Aksi halde cihazlarda geri dönülmesi mümkün olmayan hasarlar gerçekleşecektir.

Bu durumun engellemek için Emek Siemens  servisi olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ile yola çıkan ve her gün büyüyen müşteri portföyüne sahip olan işinde uzman ve tecrübeli personeller ile çalışan bir teknik servistir.

Klima cihazınızın iç ünitesinin ve dış ünitesinin yılda en az bir kez temizlenmesi ve kontrol edilmesi gerekir. Bu durum hem klima cihazlarınızda bulunan bakterileri temizler hem de kimyasal bakımlarının yapılması sağlanır. Emek Siemens servisi olarak cihazlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Siemens marka klima kullanırken iç üniteden su gelmesi, klima cihazınızın tahliyesinin tıkanık olduğunu göstermektedir. Bunun en önemli nedeni klimanın bakım zamanının geçmiş olmasıdır. Bu durumla karşılaşıldığında Emek Siemens servisi hizmet numarasını arayarak uzman ekibimiz ile irtibata geçip, garantili ve orijinal yedek parçalarımız ile sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarının en önemlisi olan buzdolabı, kullanımınız esnasında soğutmuyorsa ve kısa aralıklarla çıt çıt sesi duyuluyorsa buzdolabı cihazınızın kompresörü bozulmuş demektir. Beyaz eşya cihazı olan buzdolabı motoru çalışıyor ancak soğutmama durumu görülüyorsa, kompresör arızası söz konusu demektir. Bu durumda en kısa sürede ulaşacağınız Emek Siemens servisi gerekli işlemlerin ardından gerçekleştirerek, sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Siemens marka beyaz eşya cihazınız olan sıcak yıkama yapamıyorsa, cihazın ısıtıcıları ile ilgili sorun vardır. Cihazınızı fişe taktığınızda sigortalar atıyorsa, kısa devre gerçekleşiyordur. Siemens marka cihazlarınızın tüm şikayetlerinde Siemens servisi olarak her zaman hizmetinizdedir.

Siemens  marka çamaşır makinesini sorunsuz bir şekilde kullanmanız içineğer kullandığınız bölgede düşük voltaj söz konusu ise, mutlaka regülatör kullanılması ve topraklama hattının bulunması gereklidir. Cihazınız ile ilgili tüm elektrik sistemi için 7/24 Emek Siemens servisi olarak teknik destek vermekteyiz.

Ayrıca, personelinin beyaz eşya ve televizyon konusundaki eğitimlerini disiplin içerisinde takip eden ve gelişen konulardaki tüm eğitimlerin alınmasını sağlayan ve konuyu kendisine vizyon edinen bir teknik servistir.

Emek Siemens servisi eğitimli ve donanımlı teknik servis personelleri ile müşterilerinin sorunlarının giderilmesi için günün her saatinde çalışmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!