Emek Vaillant Servisi

Emek Vaillant Servisi 1Emek Vaillant Servisi sizlere 25 yıllık bir deneyim ile kombi ve şofbenlerinizde yaşadığınız sorunlarda hızlı etkili ve sonuç odaklı hizmet sağlayan alanında uzman bir ekibi bulunan köklü bir firmadır. Kombi ve şofbenler günlük hayatımızın adeta bir parçası gibi olan oldukça yoğun kullandığımız cihazlardır. Vaillant ise kombi ve şofbenler konusunda kaliteli cihazları ile ev ve işyerlerimizde yerini almaya devam etmektedir.

Vaillant marka kombi ve şofben modellerinde uzman, eğitimli ve sertifikalı ekibimiz herhangi bir arıza ya da bakım kaydı oluşturduğunuzda vakit kaybetmeden sizlerle ilgilenmektedir. İso 9001 begleli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamakta ve bu alanda prensiplerinden taviz vermemektedir.

Ankara ilimizin en kalabalık ve canlı mahallelerinden bir tanesi Emek mahallesidir. Emek mahallesi ve civarında oturan tüm Vaillant kullanıcılarına gece gündüz demeden garantili hizmetlerimizden sunmaktayız. Ayrıca kombi ya da şofbene bir yedek parça gerekiyor ise bunu orijinal Vaillant yedek parça ile yapıyor ve müşterilerimizin cihazlarından tam performans almalarına yardımcı oluyoruz. Emek Vaillant Servisi olarak teknisyenlerimizin yaptığı onarım ve bakımlardan sonra ise bir yıllık servis garantisini de veriyoruz.

Kombiler konusunda pek çok arıza ile karşılaşmamız mümkün olabiliyor. Mesela kombiniz sıcak su arızası veriyor ise kalorifer bakılmalı ve ısınmanın olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kombinizi yeniden ayarlayarak normal sıcaklığın 10-15 derece üstüne ayarlayarak yeniden çalıştırınız. Eğer su aşırı derecede ısındıysa düşürebilirsiniz. Ancak kombiden istediğiniz verimi alamıyorsanız parça kontrolü gerekebilir. Bunun için Emek Vaillant Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Vaillant marka şofbenler de tıpkı kombiler gibi verimli sıcak su sağlama açısından yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Şofbende bazen aşırı ısınma durumu ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Zaten aşırı ısınma durumlarında Vaillant şofbenler otomatik olarak kendisini kapatacaktır.

Ancak kapatmıyorsa bile bir anormallik sezdiğinizde cihazınızı mutlaka kapatın ve resetleyin, yeniden başlatın. Şofben aşırı ısınması parça bazlı bir sorundur. Su basıncı düşüklüğü ya da filtre tıkanmaları ile cihazınız aşırı ısınma problemi yaratıyor olabilir. Gerekli kontrollerin sağlanması adına Emek Vaillant Servisi operasyon merkezimizi arayabilir ve teknik destek talep edebilirsiniz.

Şofbenlerde karşılaştığımız bir diğer problem ise brülörle alakalıdır. Ateşleme grubunda oluşabilecek bir arıza şofbenin brülörünün yanmamasını neden olabilir. Bu durumda şofbeninizin gaz valfini incelemek ve bir anormallik olup olmadığına bakmak gerekecektir.

Gaz valfinden kaynaklı bir arıza söz konusu ise Emek Vaillant Servisi uzman teknisyenlerimiz gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Ankara için tek numaramızdan bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Emek Mahallesinde gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimiz aktif olarak hizmet verdiklerinden sizlere en yakın birimimizi anında göndermekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!