Emek Vestel Servisi

Emek Vestel Servisi 1Emek Vestel servisi olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de Vestel marka ürünlerde her türlü bakım onarım ve arıza durumlarınızı çözüme kavuşturuyor ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla Vestel ürünlerimizden kaynaklı memnuniyetlerinizi tüm dünya ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

7/24 hizmet anlayışımız ve personellerimizin eğitimli olması ile problemlerinize akılcı bir şekilde yaklaşıyor ve günlük hayat standartlarınızı aksatmadan cihazlarınızın sıkıntılarına çareler üretiyoruz.

Bulaşık makinesi cihazlarınızın gürültülü çalışma problemi varsa öncelikli olarak bulaşık makinesinin içine bulaşıklarınızın düzenli bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Sorun devam ederse hiç çekinmeden bizi yani Emek Vestel Servisi çağrı merkezini arayarak servis isteyebilirsiniz.

Bulaşık makinesinin üstünde ve altında yer alan pervanelerinin bulaşıklara çarpmamasına özen göstermelisiniz. Bulaşık makinenizde gürültü olmasının bir diğer nedeni ise cihazın içinde yıkama esnasında bardak veya tabak gibi porselen , cam ürünlerinin kırılma ihtimalidir.  Bu problem de yine bulaşıkların düzensiz yerleşiminden kaynaklanmaktadır.

Makineyi çalıştırmadan önce yapacağınız ufak kontroller cihazın gürültülü çalışma problemini ortadan kaldıracaktır.  Tüm bunları yaptınız fakat sorunuz hala devam ediyor ise Emek Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan 7/24 yardım isteyebilirsiniz sizlere seve seve yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Vestel kurutma makinesi Ürünleriniz çamaşırlarınızı cihazın içinden nemli bir şekilde çıkarıyor ise ilk kontrol etmeniz gereken mevzu, kurutma esnasında cihaza uygun bir program seçmemenizdir. Uygun programı seçtiğiniz takdirde nemli çıkma probleminiz hala devam ediyor ise bu durumda lif filtresinin gözenekleri pislik ile tıkanmış olabilir. Filtre temizliğini özenli bir şekilde yaptığınızdan emin olmalısınız.

Eğer probleminiz yaptığınız her şeye rağmen devam ediyor ise Emek Vestel servisi tarafından yardım talep edebilirsiniz. Ankara Emek ilçesinde bulabileceğiniz en kaliteli Vestel servisinin,Emek Vestel servisi olduğundan emin olabilirsiniz.

Vestel marka buzdolabı cihazlarınızda zaman zaman çok sık ya da çok uzun çalışma performansı gözlemliyorsanız bu sorun büyük ihtimalle cihazın içine yüksek kütlelerde sıcak yemek ya da içecek koyduğunuzun göstergesidir.

Sıcak yiyecekler cihazın çok uzun süre çalışmasına neden olur. Bir diğer neden ise cihazın kapılarının sık sık açılıp kapanmasıdır.  Vestel buzdolabı ürünlerinin uzun süre kullanılmasını sağlayabilmek adına kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere riayet etmeniz yararınıza olacaktır.

Sorununuz kullanım kılavuzuna uyduğunuz takdirde devam ederse Emek Vestel servisi yetkililerinden yardım istemeyikesinlikle ihmal etmeyiniz.

Vestel marka klima cihazlarınızdan ortama hoş olmayan kokular veriliyorsa bu durumun nedeni herkes tarafından bilindiği gibi klima filtrelerinden kaynaklanıyordur. Klima filtrelerinizi senede en az 2 defa olmak üzere Emek Vestel servisi yetkilileri tarafından yapılmasına özen gösteriniz.

Klima gibi yüksek ömürlü performans gösteren cihazlarda bakım çok önemlidir.  Vestel klima bakımınız Emek Vestel servisi tarafından güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Emek Vestel servisi çalışanları olarak size tüm Vestel ürünlerinizin arızalarınması durumundacihazınızı eski performansta kullanacağınızın garantisini verebiliriz. Hızlı hizmet ağımız ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!