Emek Viessmann Servisi

Emek Viessmann Servisi 1Emek Viessmann Servisi, sıcak su, ısınma, soğutma ve merkezi ısıtma gibi ihtiyaçları kapsamlı ve verimli bir şekilde karşılamak amacı ile kullandığınız cihazlar şayet yıllık bakımları aksatılmazlar ise sizlere faydalı olabilmektedir. Bu saydığımız cihazlar arasında kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri bulunmaktadır. Günün hemen her saati sıcak suya ve ısıya ihtiyaç duyabiliyoruz.

İster evde olsun ister işletmelerde olsun bu tip ihtiyaçların anında yanıt bulması önemlidir. Kombi, kazan, şofben ve klima sahiplerinin gün içerisinde karşılaştıkları bir arıza durumunda bekleme gibi bir lüksü pek olmamaktadır. Zaten kullanıcıların en çok dikkat ettiği ve üstünde durduğu konulardan bir tanesi de servisin zamanlamasıdır.

Bu konuda titiz bir çalışma örneği sunan kadromuz gezici servis araçları ile Emek Mahallesi sakinlerine hiçbir zamanlama mağduriyeti yaşatmadan yardımcı olmaktadır. Üstelik Viessmann marka cihazlarınıza gelişi güzel değil, kapsamlı ve teknolojik test cihazları ile test edilmek sureti ile işlemleri ile bakımları yapılmaktadır.

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek yıllardır hizmetlerimize aralıksız ve güvenle devam etmemizin en açık ispatıdır. Bu sebeple yaşanacak bir arıza durumunda bizim için bilinçli müdahale ön sırada gelmektedir.  Alanında uzman, eğitimli Emek Viessmann Servisi teknisyenlerimiz gerekli teçhizat ve bilinçli müdahale ile cihazlara kapsamlı bakım onarımı gerçekleştirmektedir.

Viessmann markasının kazanları oldukça kaliteli olmakla beraber uzun yıllar randımanlı çalışması ile de dikkat çekmektedir. Kazanların bakımları aksatılmadığı müddetçe uzun vadede bir sorun yaşamamaktasınız. Ancak bazen beklenmeyen arızalar karşısında da tedbir almak gerekebiliyor.

Kazanlarda karşımıza bir takım sorunlar çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse kazan sisteminizde sorunlu yanma arızası almış iseniz muhtemelen yakıtınız nemli, tozlu ve kalitesizdir. Cihazınız için en uygun tozsuz, kuru kömür tercihi için Emek Viessmann Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Kazanlarda görülebilecek bir diğer problem de yanmanın bir anda sönmesidir. Eğer alev sönüyor ise yanlış hava yakıt ayarı söz konusudur. Bu ayarın düzeltilmesi için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bu problemin bir başka kaynağı da kalitesiz kömür kullanımıdır. Uygun yakıt için personelimiz sizlere bilgi verecektir. Yine kazanınızda kömür ya da hava beslemesinde bir arıza meydana gelmiş ise kömür besleme ayarlarının yapılması, düzenlenmesi gerekecektir.

Bu işlem de teknik bilgi gerektirdiğinden herhangi bir müdahalede bulunmadan Emek Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayarak uzman görüşü isteyebilirsiniz. Emek Mahallesi sakinleri bizlere günün her saati irtibat numaramızdan ya da online web sitemizden ulaşabiliyor. Günün 24 saati hizmet verdiğimizden gece dahi olsa aramamazlık yapmayın ve bir sorun dahilinde mutlaka uzman birimlerimizden profesyonel destek talep edin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!