Eryaman Alarko Servisi

Alarko Servisi

Eryaman Alarko Servisi hizmetlerinde ısıtma ve soğutma cihazlarındaki her türlü arıza onarım, bakım ve montaj işlemleri güvenle yapılmaktadır. Profesyonel bir teknisyen ekiple, son teknoloji kullanılarak uygulanan bakım ve onarım çalışmalarında hedefimiz, şofben klima, kombi gibi cihazların kullanımı sırasında sizler için maksimum güvenlik sağlamak ve cihazların ömrünü uzatmaktır. Müdahalede bulunduğumuz cihazlarınız için kullanılan her parça ve yapılan işcilik işlemi firma olarak ilave 1 yıl garantimiz altına alınmakta ve bu söze geçen dönemde aynı yerden oluşabilecek arızalarınız ve parça değişimleriniz hiç bir ücret talep etmeden tekrarlanacaktır. 

Klima ve kombi ve şofben gibi cihazların montajı son derece önemlidir. Kurulum eğer doğru bir şekilde yapılırsa, cihaz gerektiği gibi çalışacak ve sık arızalanma gibi durumlar yaşanmayacaktır. Bu tür cihazların zaman içerisinde arızalanmasa bile bakımlarının yapılması da şarttır. Eryaman Alarko servisi tarafından verilen hizmetlerde, cihazların montajı veya gereken kontrolleri yapılır. İhtiyaç duyulan durumlarda orijinal yedek parçalar ile eskiyen parçaları değiştirilir. Cihazlar için kimyasal temizlik, bakım işlemlerinin de gerçekleştirildiği hizmetlerimizde, çalışılan ortamı kirletmeden, en kısa süre içerisinde bakım, onarım, montaj işlemleri tamamlanmaktadır.

Servis hizmetlerinde her türlü kompresör arızası ve değişimi, klima kart tamiri ya da değişimi, kapasitör arızası tespiti ve onarımı gibi hizmetleri başarıyla tamamlamaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Gaz dolumunu tamamen orjinal ürün kullanarak gerçekleştirmekteyiz, unutmayınız ki yan sanayi, merdiven altı ürünler kullandığınız cihaza telafisi olmayan masraflar açabilir.

Alarko markalı ürününüze kim olduğunu bilmediğiniz, işinden şüphe duyduğunuz kişileri yaklaştırmayınız. Tamir ettirmek isterken ürününüzü kullanılmaz hale getirmeyiniz. Eryaman bölgesinde yılların vermiş olduğu engin tecrübe ile uzun zamandır servis hizmeti veren firmamız sizlere bakım onarım ve tamir işlemlerinde güvenilir hizmet sunmaktadır.

Alarko markalı şofben ürünlerinizi severek kullandığınızı biliyoruz, eğer yeni nesil hermetik cihaz kullanmıyorsanız şiddetle değişim yapmanızı öneririz. Çünkü eski tip , bacalı diye tabir ettiğimiz cihazlar emniyet olarak oldukca düşük seviyededir. Teknolojide her geçen gün yenilikler yaşanmakta, ve bunu da en yakından takip eden firma Alarko markasıdır.

Eski nesil , bacalı şofbenler aşırı derecede gaz tüketerek bütcenize de zarar verir, üstelik baca çekmemesi gibi durumlarda malesef zehirlenmelere de yol açabilir.Geniş ürün yelpazesine sahip Alarko Şofbenleri mağazalarımızdan kolaylıkla temin edebilir, uzman ekiplerimize de montajını yaptırabilirsiniz. Eryaman Alarko Servisi olarak Günün her saati görev başındayız, 441 11 11 numaralı hattımız dilediğiniz an emrinizdedir.