Eryaman Alarko Servisi

Eryaman Alarko Servisi hizmetlerinde ısıtma ve soğutma cihazlarındaki her türlü arıza onarım, bakım ve montaj işlemleri güvenle yapılmaktadır. Profesyonel bir teknisyen ekiple, son teknoloji kullanılarak uygulanan bakım ve onarım çalışmalarında hedefimiz, şofben klimakombi gibi cihazların kullanımı sırasında sizler için maksimum güvenlik sağlamak ve cihazların ömrünü uzatmaktır. Müdahalede bulunduğumuz cihazlarınız için kullanılan her parça ve yapılan işcilik işlemi firma olarak ilave 1 yıl garantimiz altına alınmakta ve bu söze geçen dönemde aynı yerden oluşabilecek arızalarınız ve parça değişimleriniz hiç bir ücret talep etmeden tekrarlanacaktır.

Klima ve kombi ve şofben gibi cihazların montajı son derece önemlidir. Kurulum eğer doğru bir şekilde yapılırsa, cihaz gerektiği gibi çalışacak ve sık arızalanma gibi durumlar yaşanmayacaktır. Bu tür cihazların zaman içerisinde arızalanmasa bile bakımlarının yapılması da şarttır. Eryaman Alarko servisi tarafından verilen hizmetlerde, cihazların montajı veya gereken kontrolleri yapılır. İhtiyaç duyulan durumlarda orijinal yedek parçalar ile eskiyen parçaları değiştirilir. Cihazlar için kimyasal temizlik, bakım işlemlerinin de gerçekleştirildiği hizmetlerimizde, çalışılan ortamı kirletmeden, en kısa süre içerisinde bakım, onarım, montaj işlemleri tamamlanmaktadır.

Servis hizmetlerinde her türlü kompresör arızası ve değişimi, klima kart tamiri ya da değişimi, kapasitör arızası tespiti ve onarımı gibi hizmetleri başarıyla tamamlamaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Gaz dolumunu tamamen orjinal ürün kullanarak gerçekleştirmekteyiz, unutmayınız ki yan sanayi, merdiven altı ürünler kullandığınız cihaza telafisi olmayan masraflar açabilir.

Alarko markalı ürününüze kim olduğunu bilmediğiniz, işinden şüphe duyduğunuz kişileri yaklaştırmayınız. Tamir ettirmek isterken ürününüzü kullanılmaz hale getirmeyiniz. Eryaman bölgesinde yılların vermiş olduğu engin tecrübe ile uzun zamandır servis hizmeti veren firmamız sizlere bakım onarım ve tamir işlemlerinde güvenilir hizmet sunmaktadır.

Alarko markalı şofben ürünlerinizi severek kullandığınızı biliyoruz, eğer yeni nesil hermetik cihaz kullanmıyorsanız şiddetle değişim yapmanızı öneririz. Çünkü eski tip , bacalı diye tabir ettiğimiz cihazlar emniyet olarak oldukca düşük seviyededir. Teknolojide her geçen gün yenilikler yaşanmakta, ve bunu da en yakından takip eden firma Alarko markasıdır.

Eski nesil , bacalı şofbenler aşırı derecede gaz tüketerek bütcenize de zarar verir, üstelik baca çekmemesi gibi durumlarda malesef zehirlenmelere de yol açabilir.Geniş ürün yelpazesine sahip Alarko Şofbenleri mağazalarımızdan kolaylıkla temin edebilir, uzman ekiplerimize de montajını yaptırabilirsiniz. Eryaman Alarko Servisi olarak Günün her saati görev başındayız, 0312 441 11 11 numaralı hattımız dilediğiniz an emrinizdedir.

Eryaman Alarko Servisi Ankara ilimizin en kalabalık yaşam bölgelerinden Eryaman ve çöevresinde tüm Alarko kullanıcılarına hızlı, ekonomik ve garantili hizmet sunmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Alarko kazan, kombi, klima, şofben gibi cihazlarla kendisini ispat etmiş, alanında öncü bir markadır ve yoğun bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Ankara Eryaman sakinleri de Alarko marka cihazları sık bir şekilde tercih etmektedir. Ancak hem gaz hem de elektrikle çalışan bu cihazlar bazen hem parça hem de montaj sorunları nedeniyle ortaya rıza çıkarabiliyorlar.

Hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkabilecek Alarko marka cihazlarınızdaki arızaları hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Ayrıca gezici servis araçlarımızla sizlere hiçbir şekilde zaman kaybettirmeden işlemlerimizi yapmaktayız. Eryaman Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Alarko şofbenler günün 24 saati sıcak su sağlayan oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak bazen banyodayken su soğuyor tarzı şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Şofbendeki su basınç ile beraber bir soğur bir ısınır. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişiklik gösterir.

Bunun üstesinden gelmek adına suyunuzu tazyikli açmak yerine daha düşük açarsanız sıcak su akışı daha verimli olacaktır. Ayrıca bu sorunun üstesinden gelmek adına regülatör de kullanabilirsiniz. Regülatörün ne olduğu ve nasıl kullanıldığına dair kapsamlı bilgi Eryaman Alarko Servisi ekiplerimiz tarafından sizlere aktarılacaktır.

Alarko markasının bir diğer kullanışlı cihazlarından birisi kazan sistemleridir. Kazandan duman çıkması sorunu ise kazan sistemlerinde karşılaştığımız bir durumdur. Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltabilirsiniz. İki saat kadar bekledikten sonra cihazınızı yeniden gözlemleyiniz. Ancak duman çıkma durumu devam ediyor ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Eryaman Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılandığı kullanışlı cihazlardan bir tanesi de kombilerdir. Karşımıza en çok çıkan durum ise kombinin yeteri kadar ısıtmama durumudur. Öncelikle kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmek gerekecektir.

Radyatör vanaları kapalı ise açılmalıdır. Gaz ve elektrik ayarlarını da kontrol etmelisiniz. Zaman içerisinde radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış olabilir. Bu tıkanma neticesinde cihazınızdan istediğiniz ısı verimini almanız imkânsız olacaktır. Eryaman Alarko Servisi uzman personelimiz yıllık bakımlar kapsamında Alarko kombinize gerekli tüm müdahalelerde bulunacaktır.

Bizlere günün 24 saati Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Eryaman Alarko Servisi teknisyenlerimiz Eryaman bölgesinde servis araçları ile yoğun bir şekilde hizmet verdiğinden sizlere en yakın servis aracımızı göndererek sorununuzu çözmekteyiz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!