Eryaman Altus Servisi

Eryaman Altus servisi; evdeki en çok kullanılan elektronik cihazlarınızın her türlü problemini çözmek için kurulmuş bir firmadır.

Sizler için 7-24 çalışan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde günün her saati kolaylıkla Altus markalı cihazlarınızın bakım, tamir, temizlik, montaj, kurulum, parça değişimi gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Doğal gaz ve kombi bulunmayan evlerde suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayan şofben elektronik cihazlardandır. Bu sebepler herhangi bir arıza durumunda kesinlikle elle müdahale edilmemelidir.

Emek Altus servisi ile tesisatınızın da kontrolünü sağlayabilirsiniz. Hem sağlığınıza hem de tesisatınıza zarar verebilecek olan şofben alanında uzman Emek Altus servisi tarafından tamir edilmelidir.

Aynı zamanda sadece tamir değil, şofben kurulumunu da yapan Emek Siemens servisi sayesinde evinizde verimli ve sağlıklı bir şekilde şofben kullanabilirsiniz.

Çamaşır makinenizde tambur dönmemesi içerideki kazanın düştüğü ya da bağlantının kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda alanında uzman Eryaman Altus servisi ile iletişime geçilmesi makineniz ve tesisatınız için en doğru karar olacaktır.

Her evde bulunan televizyonunuzun herhangi bir arızasında bizler ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz. Altus markalı elektrikli cihazların bozulması durumunda elle müdahale yerine Eryaman Altus servisi tarafından elektronik test cihazları ile arıza tespit edilmektedir.

Bu sayede televizyonunuz arıza bilinmeden açılıp herhangi bir zarar görmeden profesyonel bir şekilde Eryaman Altus servisi tarafından tamir edilir.

Buzdolapları her evin demirbaş elektronik aletleri arasında yer almaktadır. Buzdolabınızı evde yerleştirirken profesyonel bir şekilde Eryaman Altus servisi ile iletişime geçmek en doğru kurulumu sağlayacaktır.

Altus buzdolaplarının arkasının tamamıyla duvara bitişik olmaması verimli çalışması ve motorunun ömrü için çok önemlidir. Arkada bulunan motorun havadar bir yerde sıkış olmaması buzdolabı kurulumunun en önemli noktalarındandır.

Birçok ev hanımının tercih ettiği markalardan biri olan Altus çamaşır makineleri A++ tercih edilmelidir. A++ tercih edilen çamaşır makineleri hem çevre dostu hem de tasarruflu makinelerdendir. Eryaman Altus servisi ekibi tarafından montajını da sağlayabileceğiniz çamaşır makinesi gibi cihazlar ile alakalı çağrı merkezi ve mail yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Klimalar her evde bulunan ve rutin bakımlara ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Altus klimanızın 2 yılda bir düzenli olarak bakım yaptırılması uzun süreli ve tasarruflu bir şekilde kullanılması açısından son derece önemlidir.

Altus klimalar da rutin bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Eryaman Altus servisi aracılığı ile klima cihazınızın bakım ve filtre temizliği işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Artık neredeyse her evde bulunan bulaşık makinesi; bulaşıklarınızın hijyenik ve tasarruflu bir şekilde temizlenmesi için son derece önemlidir. Altus bulaşık makinesinin kapak yaylarının bozulması düzgün bir şekilde kapanmasını engellemektedir.

Kapak yaylarının bozulması durumunda Eryaman Altus servisi ile iletişime geçerek yayların tamirini ya da değişimini sağlayabilirsiniz. Kapak yaylarının bozulması makinenin tam kapanmasını engellediği için yıkama işleminin başlamasını da engellemektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!