Eryaman Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Müşterilerimize her türlü beyaz eşya konusunda destek veren Eryaman Arçelik servisi ekipleri, yaşanan problemlerde aynı gün içerisinde hızlı ve garantili çözümler sunar. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştirdiğimiz hizmet kalitemiz, Arçelik markalı çamaşır makinesi ve diğer küçük ev aletleri gibi ürünler için geçerlidir.

Her türlü talepte gösterdiğimiz profesyonel yaklaşımla müşteri odaklı hizmetler sunan ekiplerimiz satın alınmış olan bulaşık makinesi ürününden uzun süre yüksek verim alınması için son derece önemlidir. Yaptığımız her türlü buzdolabı montaj, bakım ve onarım esnasında ortamı temiz bırakır ve günlük işlerin aksamadan devam etmesine özen gösteririz. Eryaman Arçelik servisi olarak bünyemizde oluşturduğumuz özel donanımlı gezici ekiplerle değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ve yerinde vermek için çalışırız.

Klima gibi düzenli kullanılmayan ürünlerde ihtiyaç duyulan tamirlerde ve değişen parçalarda ilave garanti süresi uygulanır. Kombi ürün kategorilerine göre uzmanlaşan ekiplerimiz yaşanan sorunla ilgili teknik çözüm imkânı sağlar. Ekonomik fiyatlar, avantajlı ödeme koşulları ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, şofben modellerinde yaşanan soruna özel çözümlerle müşterilerin sıkıntılarını yerinde çözmeye odaklanır.