Eryaman Arçelik Servisi

Müşterilerimize her türlü beyaz eşya konusunda destek veren Eryaman Arçelik servisi ekipleri, yaşanan problemlerde aynı gün içerisinde hızlı ve garantili çözümler sunar. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştirdiğimiz hizmet kalitemiz, Arçelik markalı çamaşır makinesi ve diğer küçük ev aletleri gibi ürünler için geçerlidir.

Her türlü talepte gösterdiğimiz profesyonel yaklaşımla müşteri odaklı hizmetler sunan ekiplerimiz satın alınmış olan bulaşık makinesi ürününden uzun süre yüksek verim alınması için son derece önemlidir.

Yaptığımız her türlü buzdolabı montaj, bakım ve onarım esnasında ortamı temiz bırakır ve günlük işlerin aksamadan devam etmesine özen gösteririz.

Eryaman Arçelik servisi olarak bünyemizde oluşturduğumuz özel donanımlı gezici ekiplerle değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ve yerinde vermek için çalışırız.

Klima gibi düzenli kullanılmayan ürünlerde ihtiyaç duyulan tamirlerde ve değişen parçalarda ilave garanti süresi uygulanır. Kombi ürün kategorilerine göre uzmanlaşan ekiplerimiz yaşanan sorunla ilgili teknik çözüm imkânı sağlar.

Ekonomik fiyatlar, avantajlı ödeme koşulları ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, şofben modellerinde yaşanan soruna özel çözümlerle müşterilerin sıkıntılarını yerinde çözmeye odaklanır.

Eryaman Arçelik Servisi, kullandığınız tüm elektronik cihazlar için mutlaka yakınızda bir servis istersiniz. Çünkü karşılaşacağınız herhangi bir sorunda uzman desteğine ihtiyaç duyarsınız. İnsanlar genellikle elektronik cihaz alırken ve özellikle bu cihazlar yoğun bir şekilde kullanılıyor ise hızlı müdahale açısından servis imkânlarını da araştırmaktadır.

Eryaman sakinleri, Arçelik marka cihazlarında yaşayabilecekleri her tür sorunda yıllardır olduğu gibi ekibimizden profesyonel destek almaktadır.

Firmamız 25 yıldır Eryaman sakinlerinin Arçelik şofben, televizyon, beyaz eşya ve klimalarında ortaya çıkabilecek sorunlarda en hızlı müdahaleyi gerçekleştirmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için sizlere bir yıllık servis garantimizi de sunmaktayız.

Bir sene boyunca yaşayacağınız parça sorunlarında ücretsiz orijinal parça değişimi sağlıyor ve yine ücretsiz teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Bu kapsamlı hizmet için Eryaman Arçelik Servisi operasyon merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Yazın soğuk hava kışları da sıcak hava üfleyerek ortamda konfor sağlayan Arçelik klimaları oldukça kullanışlıdır. Yıllık bakımları yapıldığı zaman sizlere uzun vadede hiçbir sorun çıkartmamaktadır. Ancak sizin dışınızda pek çok arıza ortaya çıkabiliyor. Klimada program ayarlamak için uzaktan kumanda işle mevsim ayarını seçmek gerekir ve uygun sıcaklık bu şekilde tercih edilir.

Klima uzaktan kumanda arızaları ise servisimiz tarafından hızlı bir şekilde onarılıyor. Cihazınız kumandayı görmüyor ise, tuşlar çalışmıyor ya da cihaz ile arasında gel git sorunlar yaşanıyor ise bir temassızlık sorununa karşı önlem almak gerekiyor. Parça bakımı dahilinde klimanızın her türlü yönü ile bakımını Eryaman Arçelik Servisi ekibimiz yapacaktır.

Arçelik markasının bir diğer kullanışlı cihazları televizyonlardır. Televizyonlarda sıklıkla karşımıza çıkan durumlar arasında karlı gösterme, sinyal alamama, kanalların bir gelip bir daha gelmemesi, ekranın yarısının gösterip yarısının göstermemesi, televizyonun kendiliğinden kapanması gibi sorunlar bulunuyor. Arçelik marka televizyonunuzda yaşayacağınız herhangi bir sorunda Eryaman Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makinesinde ise kazan dönmeme arızası sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş ya da arasına bir cisim sıkışmış ise kazan dönmeyebilir. Eryaman Arçelik Servisi Çamaşır makinesi teknik birimimiz sizlere bu konuda yardımcı olacak ve sorunu bularak kaynağından onaracaktır.

Bulaşık makinenizde su almama ya da boşaltmama sorunu yaşanıyor ise cihazınıza su gitmiyor olabilir. Vanaların kontrolü gerekecektir. Ayrıca tahliyede bir sorun olup olmadığına da bakmak gerekiyor. Bunun için kapsamlı bakımlar Eryaman Arçelik Servisi ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Arçelik marka her tür cihazınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan önce mutlaka uzmana danışmanızı öneririz. Günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!