Eryaman Baymak Servisi

Baymak Servisi

Eryaman Baymak Servisi klima şofben kombi gibi ısıtma ve soğutma cihazlarının tamir bakım montaj işlerini başarı ile yapmaktadır. Çok katlı iş yerlerinde ve konutlarda kullanılan VRF sistemi klima cihazlarının da her türlü işlemi için bizi arayabilir , yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Kombi ve şofben gibi hayatımızın değişmez parçası olan ürünlerinizi de Eryaman Baymak Servisi eli ile tamir işlemine dahil edebilir, yedek parça veya montaj gibi sorunlar için de merkezimizi arayabilirsiniz.

Baymak markasının adına yakışır biçimde organize olan ve işlerini yüksek hassasiyetle takip eden şirket elemanlarımız hedef olarak müşterilerinin rahatını huzurunu ve konforunu sağlamayı benimsemiştir. Özellikle kışın kendisinden çok iş beklediğimiz kombi cihazlarımız yaklaşık olarak 25 senelik bir hizmet etme süresine sahiptir.

Tabi ki bu kritere ulaşmak için bizlere de görev düşmektedir. Ortalama olarak her 5 yılda bir yaptıracağımız atölye bakımları cihazı baştan aşağı revize etmemizi sağlayacaktır. Bu işlem sonucunda kombi yeni satın alındığı günkü performansına kavuşacak ve hiç bir baş ağrıtıcı durum yaşamadan keyifle kullanım yaşamanızı sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra her yıl sonbahar aylarında da Eryaman Baymak Servisi ustalarına genel kontrol ve temizlik yaptıracağınız kombiniz standart üstü bir kış geçirmenizi sağlayacaktır.

Eryaman Baymak Servisi şofben cihazlarınızın da montaj , bakım ve tamir işleri için Eryaman bölgesi ve çevresinde hizmeti sağlamak için kurduğu servis organizasyonu ile sizlere arzu ettiğiniz her an tamirci çağırma olanağı sağlamıştır. Şofben gibi sıcak su gersinimimizi karşılayan ürünlerin de periyodik kontrollerinin aksatmadan , ihmal etmeden yapılması şarttır. Bir başka dikkat edilmesi gereken husus ise bacalarının çelik olması ve her sene gözden geçirilmesidir.

Eryaman Baymak Servisi peteklerin ısınmaması , ana kart tamiri, revizyon, sıcak su elde edememe, aşırı gaz tüketimi gibi sorunlarınızın çözümü için ayrıca sürekli ve kesintisiz destek sağlamak için de servis veren ekiplerini sayı olarak bol tutmuştur. Klima tamiri, montajı ve bakımı için özel olarak oluşturup bünyemizde görev verdiğimiz elemanlarımız arzularınızın doğrultusunda ve size özel hizmet etmekte, isteklerinizi koşulsuz olarak yerine getirmektedir.

 Eryaman Baymak Servisi ile temas kurarak yedek parça ihtiyaçlarınızı da uygun fiyatlı ve orjinal kutusunda temin edebilirsiniz. Lütfen Baymak Hizmetlerinden yararlanmak için arayınız.