Eryaman Baymak Servisi

Eryaman Baymak Servisi klima şofben kombi gibi ısıtma ve soğutma cihazlarının tamir bakım montaj işlerini başarı ile yapmaktadır. Çok katlı iş yerlerinde ve konutlarda kullanılan VRF sistemi klima cihazlarının da her türlü işlemi için bizi arayabilir , yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.

Kombi ve şofben gibi hayatımızın değişmez parçası olan ürünlerinizi de Eryaman Baymak Servisi eli ile tamir işlemine dahil edebilir, yedek parça veya montaj gibi sorunlar için de merkezimizi arayabilirsiniz.

Baymak markasının adına yakışır biçimde organize olan ve işlerini yüksek hassasiyetle takip eden şirket elemanlarımız hedef olarak müşterilerinin rahatını huzurunu ve konforunu sağlamayı benimsemiştir. Özellikle kışın kendisinden çok iş beklediğimiz kombi cihazlarımız yaklaşık olarak 25 senelik bir hizmet etme süresine sahiptir.

Tabi ki bu kritere ulaşmak için bizlere de görev düşmektedir. Ortalama olarak her 5 yılda bir yaptıracağımız atölye bakımları cihazı baştan aşağı revize etmemizi sağlayacaktır. Bu işlem sonucunda kombi yeni satın alındığı günkü performansına kavuşacak ve hiç bir baş ağrıtıcı durum yaşamadan keyifle kullanım yaşamanızı sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra her yıl sonbahar aylarında da Eryaman Baymak Servisi ustalarına genel kontrol ve temizlik yaptıracağınız kombiniz standart üstü bir kış geçirmenizi sağlayacaktır.

Eryaman Baymak Şofben Servisi

Eryaman Baymak Servisi şofben cihazlarınızın da montaj , bakım ve tamir işleri için Eryaman bölgesi ve çevresinde hizmeti sağlamak için kurduğu servis organizasyonu ile sizlere arzu ettiğiniz her an tamirci çağırma olanağı sağlamıştır. 

Şofben gibi sıcak su gersinimimizi karşılayan ürünlerin de periyodik kontrollerinin aksatmadan , ihmal etmeden yapılması şarttır. Bir başka dikkat edilmesi gereken husus ise bacalarının çelik olması ve her sene gözden geçirilmesidir.

Eryaman Baymak Servisi peteklerin ısınmaması , ana kart tamiri, revizyon, sıcak su elde edememe, aşırı gaz tüketimi gibi sorunlarınızın çözümü için ayrıca sürekli ve kesintisiz destek sağlamak için de servis veren ekiplerini sayı olarak bol tutmuştur. Klima tamiri, montajı ve bakımı için özel olarak oluşturup bünyemizde görev verdiğimiz elemanlarımız arzularınızın doğrultusunda ve size özel hizmet etmekte, isteklerinizi koşulsuz olarak yerine getirmektedir.

 Eryaman Baymak Servisi ile temas kurarak yedek parça ihtiyaçlarınızı da uygun fiyatlı ve orjinal kutusunda temin edebilirsiniz. Lütfen Baymak Hizmetlerinden yararlanmak için arayınız.

Eryaman Baymak Servisi, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanın belki de en önemli cihazları kombi, şofben, klima ve kazanlardır. Sıcak su, ısınma ya da soğutma işlemleri ile ortamınıza konfor sağlamak bu cihazlarla mümkün olmaktadır. Evinizdeki herhangi bir elektronik cihazda olduğu gibi bu tip cihazlarda da temizlik ve bakım esas olmaktadır.

Yıllık bakımları yapılmayan ve temizliğine özen gösterilmeyen cihazlar belirli bir zaman sonra teklemeye, yavaşlamaya ya da bir takım teknik sorunlar ortaya çıkarmaya başlar. Bunun olmaması adına Eryaman sakinlerine günün 24 saati bakım ve onarım işlemlerini kapsamlı bir şekilde yapmaktayız.

Müşteri beklenti ve isteklerini daima ön planda tutan firmamız 25 yıllık bir deneyime sahiptir. Teknisyenlerimizin hepsi Baymak marka cihazlar konusunda deneyimli ve sertifikalıdır. Parça değişimi, taşıma, montaj, temizlik ve aklınıza gelebilecek her türlü detayda ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Üstelik uygun fiyat politikası ile cihazlarınıza garantili bakımı sağlamaktayız. Önemli olan belirli periyotlarla cihazınızın bakımının yapılmasıdır. Bunu da sizlere Eryaman Baymak Servisi kalitesi ile sağlıyoruz.

Eryaman Baymak Kombi Servisi

Kombilerle ilgili pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür. Kombiniz bir arıza durumunda cihazınızın LED ekranında arıza kodu olarak bunu sizlere bildirecektir. Kombilerde ortaya çıkan arızalardan bir tanesi kalorifer sensör arızasıdır. Merkezi ısıtma sensöründe arıza olduğu anlamına gelen bu kod ile gerekli tedbirlerin alınması gerektiğine işaret eder.

Böyle bir durumda sorun sadece kalorifer sensöründe olmayabilir. Kalorifer sensörü kablolarında kopukluk, kısa devre olabilir. Ayrıca sensör kablolarında bir kopukluk ya da kısa devre de ortaya çıkmış olabilir. Arızanın kaynağının tespiti ve onarımı için Eryaman Baymak Servisi merkezimizden uzman teknisyenimizi bulunduğunuz yere göndermekteyiz.

Eryaman Baymak Kazan Servisi

Sıcak su elde edilen bir diğer cihaz da Baymak kazanlardır. Merkezi ısıtma sistemi kazanlarda da farklı arıza tipleri ile karşılaşmak mümkündür. Mesela ızgara ile ilgili bir arıza kodu düşmüş ise hatalı alternatif yakıt kullanımı algılanmış demektir. Bu arızanın onarımı için ekibimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Ayrıca alternatif yakıt arıza sinyali alıyorsanız yine yetkili personelimizden destek almanızı öneriyoruz. Eryaman Baymak Servisi kazan arıza birimlerimiz sizlere herhangi bir vakit sorunu yaşatmadan hızla gelecek ve kazanınıza gerekli bakımları gerçekleştirecektir.

Baymak markası cihazları her ne kadar kaliteli olsalar da yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır. Yıllık bakımları aksatılan cihazlarda çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkabildiğinden Eryaman Baymak Servisi operasyon merkezimizden bakım randevusu almanızı öneriyoruz. Baymak marka cihazlarınız için orijinal yedek parçalar bulunduğundan yedek parça ihtiyaçlarınızı da anında gideriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!