Eryaman Buderus Servisi

Yenilikçi ve uzman yapısı sayesinde varlığını uzun zamandır sürdüren Eryaman buderus servisi, Ankara’nın Eryaman semtinde hizmetlerini sürdürmektedir. Eryaman dışında Ankara’nın tüm semtine hizmet verilmektedir.

Şofben, kombi ve klima gibi alanda müşterilerin güvenini kazanan firmamız, çok başarılı işlere imza atarak bu ürünler ile ilgili yaşanan her türlü sorunu kısa süre içerisinde çözmektedir. Beyaz eşya alanında birçok ürünün tamiratını yapan firmamızın bu konuda kendine olan güveni tamdır.

Her türlü ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm üreten Eryaman buderus servisi, konusunda uzmanlaşan ve eğitimli olan personeller ile daima kaliteli hizmetler sunmaktadır.

İhtiyacınız olduğu anda bir telefon kadar yakın olan elemanlarımız, evinize gelerek ürünü inceler ve o an orada tamir edilecek bir sorun varsa vakit kaybetmeden tamirat yapılmaktadır.

Ancak kombi ya da klimada meydana gelen arıza, uzun sürecek bir sorun ise özel araçlarla merkeze getirilir ve gerekli olan işlemler gerçekleştirilir. İşlemler hızlı bir şekilde yapılarak en kısa sürede ürününüz teslim edilir.

Klima ısıtmaması ya da su kaçırması, kombinin gaz kaçırması ya da su ısıtmaması gibi sorunlar, orijinal yedek parçalar ile en hızlı şekilde uygun fiyatlar ile tamir edilmektedir. Eryaman Buderus Servisi 7 gün 24 saat görev başındadır. Arayınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!