Eryaman Daikin Servisi

Dünyada en çok tercih edilen Daikin klimalar, enerji ve çevre dostu gibi gelişmiş özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Baş döndüren bir hızla gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişim ve değişimleri ürünlerine yansıtan Daikin markası, satış sonrasında sağladığı teknik servis hizmeti ile de tüketicinin yanındadır.

Her bölgeye yayılmış olan profesyonel servis ağı ile Eryaman Daikin Servisi olarak siz müşterilerimizin yanındayız

Klima montajından başlayıp, sonraki süreçte meydana gelebilecek her türlü bakım, onarım, arıza ve orjinal yedek parça değişimlerinde en hızlı şekilde Eryaman Daikin klima Servisi olarak, 7/24 servis hizmeti sağlamaktayız.

Siz müşterilerimize en gelişmiş ve hızlı teknik servisi verebilmek adına, servis ağının yeterliliği, doğru keşif ve uygun montaj, ortama zarar vermeden temiz bir çalışma sergilenmesi gibi konularda servis ekibimiz sürekli eğitim almakta ve geliştirilmektedir.

Klimanızın soğutma veya ısıtmasında herhangi bir sorun varsa, periyodik bakım zamanı gelmişse, yer değişiminden dolayı söküm ve takım işlemi yapılması gerekiyorsa, klima seçimine karar veremediyseniz, ortama uygun klima seçiminde yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşınız. Eryaman Daikin Servisi olarak her zaman hizmete hazırız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!