Eryaman Demirdöküm Servisi

Eryaman Demirdöküm Servisi olarak belirtmek isteriz ki; konforunuzu sağlayan mekanik cihazların doğru kullanılması ile daha yüksek fayda elde edebilirsiniz. Bunlar arasında yer alan kombi cihazlarınızın özellikle kış zamanlarında evde ayrılırken kapatılmaması gereklidir.

Bu durumdan tasarruf bir yana, soğuk evi ısıtmak için cihazınızın çok daha fazla enerji harcamasına neden olacaktır. Peteklerinizin bazılarının tasarruf amaçlı kapatılmaması da önemlidir. Daha az petek daha geniş alanı daha fazla enerji ile ısıtmaya çalışır.

Bu da tasarruf yerine zarar etmenize neden olur. Bu alanda Eryaman demirdöküm servisi montaj, bakım ve onarım çalışmalarında çözüm merkezi olarak hizmetler sunar.

Eryaman Demirdöküm Klima Servisi

Aynı şekilde klima cihazlarınızın doğru çalışması da çok önemlidir. Sıcak havadan aniden klimalı ortama girilmesi ile yüz felci riski oluşabilir. Kalp krizi riskini tetikleyebilir.

Bu nedenle klimanın derecesi ortam sıcaklığından çok yüksek olmamalıdır. İnsan sağlığı için 22 derece olması gereklidir. Klimanız için bakım, onarım ve montaj çalışmalarında Eryaman demirdöküm servisi hizmetlerini talep edebilirsiniz.

Özellikle klimanızın doğru alana montajı çok önemlidir. Bunun için doğru keşif gereklidir. Arıza onarım hizmetlerinde de klima kart tamiri ya da değişimi en dikkat edilmesi gereken teknik destek alanlarında olmakta; şofben gibi cihazlarında bu tarz onarım hizmetlerinde kaliteli destekler sunulmaktadır.

Eryaman Demirdöküm Servisi geniş çaplı hizmet ağı ile Eryaman Mahallesi sakinlerine Demirdöküm marka cihazlarda her türlü teknik desteği garantili bir şekilde sağlıyor. Hem evlerde hem de küçük büyük demeden her işletmede kullanılan kombi, klima, kazan, şofben gibi cihazlar yıllık bakıma ihtiyaç duyduğundan Eryaman sakinlerine bu hizmeti kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Isıtma ve soğutma sistemleri olarak geçen bu cihazların pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Kapasitesine göre değişen bu modeller uygun ortamda kullanıldığında oldukça faydalı olmaktadır.

Demirdöküm tüm ülkemizde olduğu gibi Ankara ve dolayısıyla Eryaman Mahallemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır. Kaliteli ürünleri ile günlük ihtiyaçları maksimumda karşılamaktadır. Ancak bazen elektrik, gaz, su ya da parça bazlı bir takım arızalarla karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden Eryaman Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi aradığınız takdirde sizlere hızla yardımcı olmaktayız. İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilimizin en köklü Demirdöküm teknik destek birimlerindendir.

Demirdöküm markasının yıllardır evlerde ve işletmelerde en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Kaliteli ve birbirinden farklı çeşitte şofbenler oldukça kalitelidir. Şofbenlerde de bir takım problemlerle karşılaşabiliyoruz. Şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor.

Gaz valfinin buradaki kontrolü önemlidir. Ancak elbette bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Detaylı bir kontrol gerektiğinden Eryaman Demirdöküm Servisi şofben birimimiz sizlere bu konuda kapsamlı bir hizmet sunacaktır.

Eryaman Demirdöküm Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılandığı kombilerde de gün içerisinde bizlere müşterilerimiz bir takım sorular sormakta ve teknik destek talep etmektedir.

Bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kombinin su kaçırması üzerinedir. Böyle bir durumda kombi ve tesisat arasında yer edinen filtre ve vanada sorun meydana gelmiş olabilir.

Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor. Bu sebepten kombi bağlantı setlerinizi prinçten yapılmış olanlardan tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Ek yerlerinden ve vanalardan su sızıntısı sık karşılaştığımız bir konudur. Kombi su kaçırma problemine karşı Eryaman Demirdöküm Servisi ekiplerimiz profesyonel hizmet sunmaktadır.

Eryaman Demirdöküm Kazan Servisi

Demirdöküm markasının bir diğer yoğun kullanılan cihazı kazanlardır. Kazanlarda bizlere gelen sorunlardan bir tanesi yakıt sarfiyatının fazla olması üzerinedir. Eğer kazanda yakıt sarfiyatı fazla ise yanma havası gerekenden fazla ya da az olabilir, ayarlanması gerekir.

Eğer duman boruları ya da gaz yolları kirli ise yine cihazda fazla yakıt sarfiyatı görülebilir, temizlenmesi gerekir. Bu ve benzer tüm önlemleri Eryaman Demirdöküm Servisi teknisyenimiz yıllık bakım ve temizleme işlemlerinde almaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!