Eryaman Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Firmamız doğalgazlı şofben, klima, kombi gibi cihazların bakım, onarım ve montajında sizlere güvenli ve yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu cihazlar uzun süreli kullanım için tasarlanırlar. Fakat zaman zaman bazı arızalarının olması gayet normaldir. Böyle durumlar görüldüğünde cihazın çalıştırılmasına devam edilmemesi ve teknik servis çağrılması yapılacak en doğru iştir.

Kombi arızalarında genellikle kombinin su damlatması, gürültülü çalışması veya gaz kokusu duyulması gibi sorunlar oluşur. Özellikle gaz kokusu duyulduğunda, cihaz ve ona bağlı olan doğalgaz vanaları hemen kapatılmalıdır. Böyle arızalar oluştuğunda parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Parça değişiminde her kombi markası için özel olarak üretilen parçaların takılması gereklidir.

Çünkü her cihazın tasarım biçimi özeldir. Eryaman ferroli servisi tarafından uygulanan her yedek parça tamamen orijinal ve garantilidir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde garanti başlangıcı yapılmakta ve böylelikle hizmetlerimiz güvenle size sunulmaktadır.

Yalnızca kombiler değil, klima gibi cihazların parça değişimlerinde de özenli olunmalıdır. Bu tür cihazlar dayanıklı olduğu kadar hassas bir dengeye sahiptir. Eryaman ferroli servisi cihazların ihtiyacı olan özenle hizmet sunmaktadır.