Eryaman Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Firmamız doğalgazlı şofben, klima, kombi gibi cihazların bakım, onarım ve montajında sizlere güvenli ve yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu cihazlar uzun süreli kullanım için tasarlanırlar. Fakat zaman zaman bazı arızalarının olması gayet normaldir. Böyle durumlar görüldüğünde cihazın çalıştırılmasına devam edilmemesi ve teknik servis çağrılması yapılacak en doğru iştir.

Kombi arızalarında genellikle kombinin su damlatması, gürültülü çalışması veya gaz kokusu duyulması gibi sorunlar oluşur. Özellikle gaz kokusu duyulduğunda, cihaz ve ona bağlı olan doğalgaz vanaları hemen kapatılmalıdır. Böyle arızalar oluştuğunda parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Parça değişiminde her kombi markası için özel olarak üretilen parçaların takılması gereklidir.

Çünkü her cihazın tasarım biçimi özeldir. Eryaman ferroli servisi tarafından uygulanan her yedek parça tamamen orijinal ve garantilidir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde garanti başlangıcı yapılmakta ve böylelikle hizmetlerimiz güvenle size sunulmaktadır.

Yalnızca kombiler değil, klima gibi cihazların parça değişimlerinde de özenli olunmalıdır. Bu tür cihazlar dayanıklı olduğu kadar hassas bir dengeye sahiptir. Eryaman ferroli servisi cihazların ihtiyacı olan özenle hizmet sunmaktadır.

Eryaman Ferroli Servisi, kombi ve şofbenlerin artan yoğun kullanımına paralel olarak yetkili servis ihtiyacı da buna göre artmış bulunuyor. Bu sebeple yıllardır Eryaman sakinlerine Ferroli marka kombi ve şofbenlerinde bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Kombi ve şofbenler pek çok mekanik aksam ve parçadan oluşmaktadır.

Düzenli bakımları Eryaman Ferroli Servisi tarafından yapılacak olan cihazlarınızın sorun çıkarmadan çalışan bu kısımları ihmal edildiği takdirde cihaz da bir yerden sonra kendisini bırakacak ve çalışmayacaktır. Sizi en kötü anda yakalayabilecek bir durumdan erken bakım ile kurtulabilirsiniz. Müşterilerimize günün 24 saati bizleri diledikleri an arayabilecekleri ve dilerlerse yıllık bakım dilerlerse parça bakım ve onarım hizmetini verdiğimizi söylemekteyiz.

Sıcak su ihtiyacının karşılandığı kombi ve şofbenler hem evlerde hem de işletmelerde ve fabrikalarda büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Evin genel işleri için sıcak su ve ısıya ihtiyaç olduğu gibi bir takım işletmelerde de bu cihazlar büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Bu sebeple arızalandığı anda kişiyi ya da kurumları oldukça zor bir duruma sokacaktır. Eryaman Ferroli Servisi olarak Ferroli marka kombi ve şofbenler konusunda uzman ekibimiz ile sizleri bekletmeden hızlı bir şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Ferroli marka kombilerin pek çok modeli bulunuyor. Kullanıcılar arzu ettikleri kapasitede Ferroli kombilerini alıp rahatlıkla kullanabiliyor. Kombinizde arıza meydana geldiğinde bunu bir kod ile ekrana yansıtmaktadır. Bu sayede hem sizler hem de Eryaman Ferroli Servisi olarak bizler arızayı daha rahat anlıyor ve onarım işlemini bu koda göre belirleyebiliyoruz. Kombinin çalışabilmesi için brülörün ateşleme yapması gerekir. Ancak bazı arızalar nedeni ile brülör ateşleme yapamaz ise cihazınız bunu arıza kodu olarak ekranda gösterecektir.

Eğer kombinizde ateşleme sorunu var ise öncelikle dairenize gazın gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Gaz vanaları açık ve cihazınıza gaz geliyor mu bakmalısınız. Eğer Ferroli marka kombinize gaz geliyor ise cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Yeniden başlatma işlemine rağmen cihazınızda düzelme olmaz ise muhtemelen ana kart, elektrot ya da gaz armatörü arızası ortaya çıkmış olabilir. Eryaman Ferroli Servisi personelimiz arızanın teşhisi ve onarımı için bulunduğunuz yere gelecek ve işlemlerini tamamlayacaktır.

Kombi ya da şofbenlerinizle ilgili yaşayacağınız sorunlar gece gündüz fark etmeksizin sizleri bulabilir. Böyle durumlarda Eryaman ve civarında günün 24 saati sizlere hizmet vermek için bekleyen Eryaman Ferroli Servisi ekiplerimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz. Personelimizin tamamı eğitimli ve sertifikalıdır. Ferroli marka kombinizin tüm modellerine hâkim olan ekibimiz ayrıca gerekirse orijinal yedek parça temini ile olası arızanın önüne başarılı bir şekilde geçmektedir.