Eryaman Hotpoint Servisi

Eryaman Hotpoint Servisi 1Eryaman Hotpoint Servisi Ankara’nın Eryaman semtinde hizmet veren 25 yıllık köklü bir teknik servistir. Eryaman semtinin tamamında kaliteli hizmetler sunan Eryaman Hotpoint Servisi, kalitesini kanıtlamış ve bölgede takdir toplamış bir servistir.

AR-GE laboratuvarı ve çalışanları sayesinde alanında pek çok yeniliğe imza atmış ve öncülük yapmıştır. Aynı zamanda yatırımlarına da devem eden Eryaman Hotpoint Servisi sürekli olarak araç filosunu ve hizmet alanını genişletmektedir.

Yapılan tüm tamir ve işlemlerde orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Servisimizde kesinlikle çin malı yedek parça ve yan sanayi yedek parça kullanılmamaktadır. Çünkü orijinal olmayan tüm parçalar zamanla cihazınızda daha fazla soruna yol açacaktır.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızı alırken Eryaman Hotpoint Servisi olarak mutlaka enerji tasarruflu olan modellerin seçilmesi tavsiye edilmektedir. Çünkü bu durum ekonominize de katkıda bulunacaktır.

Çamaşır makineleri bazen sesli olarak çalışabilir. Bu durumda vibrasyon veya amortisörler de sorun var demektir. En kısa zamanda Eryaman Hotpoint Servisi çağrı merkezimize ulaşarak destek talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Tüm sorunlarınıza hızlı bir şekilde müdahale etmemizin yanında randevulu olarak da çalışmaktayız. Müşteri temsilcilerimizden alacağınız tarih ve saate de hızlı olarak hizmet vermekteyiz.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarına yapılan tüm işlemleriniz için ayrıca ödeme kolaylıkları da servisimiz tarafından sunulmaktadır. Kapıda nakit ödeme, seyyar poz cihazları gibi daha pek çok kolaylıklar mevcuttur.

Konusunda tecrübeli olamayan ve yetkisiz olan kişilerden asla yardım talebinde bulunmayın. Çünkü cihazınızda daha fazla arıza çıkabilir veya cihazınızın garantisi ölebilir. Bu sebeple Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızı mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli Eryaman Hotpoint Servisi ile irtibata geçerek onarım veya işlem yaptırmanızda her zaman fayda vardır.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınız her ne kadar kaliteli ve uzun yıllar kullanılsa da elektronik cihazlar oldukları için bazen istenmeyen arızalarda çıkarabilirler. Çamaşır makinenizin veya bulaşık makinenizin açma tutamağı zamanla aşındığından kırılabilir.

Bu durum tamir olmayacağından yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda konusunda uzman ve yetkili olan Eryaman Hotpoint Servisi ile irtibata geçerek parça değişimini sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makinenizi taşıma esnasında mutlaka emniyet çubuklarının takılı olması gerekmektedir. Böylelikle kazan korumaya alınmalıdır. Çünkü korumaya alınmazsa kazan zarar görebilir.

Bulaşık makinenizin veya bulaşık makinenizin olsun kullandığınız tüm beyaz eşya cihazlarını kullanırken mutlaka topraklama hattı olan prizler ile kullanılmalıdır. Aksi takdir de sigorta problemi ortaya çıkabilir ve başka elektronik cihazlarınız da zarar görebilir.

Küçük olan sorunlarınızda telefon ile irtibata geçtiğinizde vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde sorunlarınız telefon üzerinden çözülebilir. Bulaşık makineniz bulaşıklarınızı sürekli olarak lekeli yıkıyor ise ilk iş olarak makine tuzunuzun değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Kaliteli marka tuz kullandığınızda bu sorununuz büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!