Eryaman Klima Servisi

Eryaman Klima Servisi 1Eryaman Klima Servisi, markası ne olursa olsun klimalarda oluşabilecek olumsuz durumlarda arıza tespiti, yerinde bakım, onarım ve garantili yedek parça hizmeti sağlayan, donanımlı bir servistir.

Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarında en sık kullanılan beyaz eşya kapsamındadır. Teknolojik gelişmelere paralel olarak klimalarda birbirinden farklı özellikler ortaya çıkmış bu da kullanıcıları oldukça rahatlatmıştır.

Çünkü kolay kullanım sunan klimalar bunu yaparken istenen verimi maksimumda sunuyor. Uzaktan kumandalı klimaların ayarları bu kumandalar sayesinde çok rahat yapılabiliyor. İster yaz ister kış modu seçilerek klimalar soğuk ya da sıcak hava verebiliyor.

Önemli olan müşteri memnuniyetidir diyen firmamız Eryaman Klima Servisi Eryaman sakinlerinin tüm klima bakım ve onarımını başarılı bir şekilde yapıyor.

Klimalar diğer tüm elektronik eşyalarınız gibi yıllık bakımları yapılması gereken cihazlardır. Rutin kontrolleri yapılmayan klimalar hiç beklemediğiniz bir anda arıza yapabilir ve sizi zor duruma düşürebilir.

İso 9001 belgeli Eryaman Klima Servisi teknisyenlerimiz sizler için en uygun, en hesaplı ve en hızlı servis işlemini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda sizleri herhangi bir mağduriyete uğratmazlar.

Klimalar konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı almaktayız. Karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi ise klimanın ekovatının kalkış yapmaması ve termiği atmasına dairdir. Bu durumun bilinen birkaç sebebi vardır. Röle arızalanmalarında bu sorunla karşılaşabilmekteyiz. Röle değiştirildiği takdirde sorun da kalmayacaktır. İlk kalkınma ya da daimi kondansatörlerde bir arıza söz konusu olabilir.

Yine parça değişimi ile sorunun üstesinden gelinebilir. 180 volttan düşük şebeke gerilimi de bu sorunu ortaya çıkarabilir. Şebeke gerilimi normal standartlara çıkarılarak sorunun üstesinden gelinebilir. Sisteme fazla gaz verilmediğinden emin olmak gerekiyor. Fazla gaz verilmesi durumunda da bu sorun görülebilir.

Sistem ekovat arızası da ortaya çıkmış olabilir. Bunların hepsi teknik sorunlar olduğundan herhangi bir müdahaleye kalkışmadan Eryaman Klima Servisi teknisyenlerimizden yardım talebinde bulunmanızı öneririz.

Eryaman Klima Servisi olarak tam donanımlı servis araçlarımız Eryaman’ın her cadde ve sokağında hizmet vermektedir. Bu anlamda size en yakın servisimizi yönlendiriyor ve size zaman kaybetmeden garantili klima bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.

Ankara için tek numaramız olmakla beraber bu numaradan bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Orijinal yedek parça temini montajı ve testleri ile sorunsuz bir şekilde klimanızı sizlere teslim etmekteyiz. Eryaman’da klima marka ve modeli fark etmeksizin her türlü bakım ve onarımı kusursuz bir şekilde yapan Eryaman Klima Servisi her daim hizmetinizdedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!