Eryaman Kombi Servisi

Eryaman Kombi Servisi 1Eryaman Kombi Servisi, kombi konusunda uzman bir kadroya sahip olmakla beraber yıllardır her marka ve modelde kombiye getirdiği garantili onarım hizmeti ile adından söz ettiren köklü bir firmadır.

Kombiler özellikle kış aylarında sık bir şekilde ulanılan hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan son derece önemli cihazlardır. Herkes ihtiyacına göre farklı marka ve modelde kombi satın alabilmektedir.

Ancak temelde kombilerin görevi aynıdır ve bu görevi yerine getirdiği müddetçe kullanışlıdır. Kombiler evlerde kullanıldığı gibi günümüzde sıklıkla işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, restoran ve kafeteryalarda kullanılmakta, insanların gündelik ihtiyacını karşılamaktadır. Yoğun kullanımından ötürü kombilerin düzenli bakıma tabi tutulması gerekir.

Yılda 1-2 kez yapılacak düzenli bakım ile kombinizi sene içerisinde hiçbir aksaklık olmadan kullanabilirsiniz. Kombilerinize yapılacak işlem oldukça hızlı olacağından tüm gününüzü ayırmanıza gerek kalmayacaktır.

Bu rutin bakımlarla cihazınızda herhangi bir aksaklık olmadan uzun süre zarfında kullanabileceksiniz. Tedbir almak özellikle elektronik cihazlarda son derece önemlidir. Eryaman Kombi Servisi Ankara’nın en yoğun yerleşim alanlarından birisi olan Eryaman’da haftanın 7 günü 24 saati kombiniz için gerekli bakım ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Kombilerinizin aktif bir şekilde çalışması, sorun çıkarmaması adına bir takım önlemler alabilir, bazı noktalara dikkat edebilirsiniz. Özellikle soğuk kış aylarında kombilerinizin don korumasının aktif olması önemlidir.

Gaz vanası ve elektrik sigortası açık konumda iken don korumasını açabilirsiniz. Sistem don korumasına ihtiyaç duyduğu anda sistem sıcaklığı en alt noktaya gelene kadar yanmaya devam edecektir.

Gaz ya da elektrik sağlanamadığı zaman sistemde yanma oluşmaz ve bu durum donun oluşmasına neden olur. Yoğuşmalı kombilerde yoğuşma giderinin ve ağzının donmamasına özellikle dikkat edilmelidir. İzolasyon gibi önlemlerle bunun önüne geçmeniz mümkündür.

Gerekli her türlü tedbiri sizler için Eryaman Kombi Servisi teknisyenlerimiz almaktadır. Her kombi markası ve modeli konusunda eğitimli olan teknisyenlerimiz sizlere ayrıca parça değişimi konusunda da destek çıkmaktadır.

Gezici servis aracımız her türlü orijinal yedek parçaya sahiptir. Bu anlamda bir parça değişeceği zaman kesinlikle sizleri bekletmiyoruz ve anında değişimini gerçekleştiriyoruz. İso 9001 belgeli servisimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutan gece gündüz demeden müşterileri için hızlı ve ekonomik hizmet sağlayan bir servistir.

Bu anlamda hizmet politikamıza güvenebilirsiniz. Eryaman’ın her yanına dağılmış aktif araçlarımızdan size en yakın olanı görevlendiriyor ve bir arıza anında size gelmesini sağlıyoruz. Eryaman Kombi Servisi gerçek kombi uzmanlarından garantili bakım sunar.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!