Eryaman Profilo Servisi

Profilo Servisi

Profilo markası birçok ev ürünü ve beyaz eşyanın sahip olduğu markadır. Bu ürünlerin başında klima, buzdolabı ve çamaşır makinesi gelmektedir. Profilo çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi enerji tasarruflu yapısı ile bilinmektedir. Aynı zamanda şofben üretimi ve satışı da yapan firma yalnızca beyaz eşya değil tüm elektrikli ev aletleri konusunda tercih sebebidir. Bulaşık makinesi modellerinde ise kısa ve tasarruflu programlar kolaylık sağlamaktadır.

Profilo marka klima arıza ve bakımları için her zaman çağırabileceğiniz Eryaman profilo servisi sizlere klima montajı, alan büyüklüğüne göre uygun klima seçimi, klimada gaz kaçağı ve uygun gazın kullanılması, klima elektronik kart arızaları ve değişimi, filtre bakımı, temizliği ve bakımının yapılması, dış ünitenin sökülüp takılması ya da yer değişikliği ve her türlü kapasitör arızalarında bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Bir telefon ile randevu alıp arızaya çağırabileceğiniz Eryaman profilo servisi tüm yedek parça ve ekipmanları ile birlikte onarım ve bakıma hazır şekilde gelmekte ve cihaz tamiratını yaptıktan sonra da size çalışır durumda teslimat yapıp ayrılmaktadırlar.