Eryaman Profilo Servisi

Eryaman Profilo Servisi 1Eryaman Profilo servisi eryaman semtindeki müşterilerimiz için haftanın her günü ve her saati yani 7/24 anlayışı ile hizmet veren kurumsal bir teknik servistir.

Profilo markalı ürünler için konusunda uzman personeller ve sertifikalı eğitim almış teknik personeller ile profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde elektronik cihazlarınızın tamir, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Eryaman Profilo servisi merkezimizde yaptıracağınız hizmet ile ilgili önceden ücret tarifesini inceleyebilir veharcayacağınız miktarın bilgisini onarım işlemlerinden önce görebilirsiniz. Yapmış olduğu tüm işlerde dürüstlüğü, titizliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yaz aylarının en kullanılan cihazların başında gelen klima cihazlarının iç ünitesi tek başına altında herhangi bir elektronik cihaz olmadan monte edilmelidir. Bazı durumlarda iç üniteden su damlaması yaşanabilir. Klima cihazınızın altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması durumunda su damlası kısa devrelere sebep olabilir.

Bu nedenle Eryaman Profilo servisi ekibi ile iletişime geçerek klimanız için gerekli etüt çalışmaları yapıldıktan sonra en doğru yere doğru kurulumu sağlayabilirsiniz.

Televizyon cihazları için ise konusunda uzman olmayan kişilerin bilinçsiz yapacağı müdahaleler ile arızalar artarak devam etmektedir. Eryaman Profilo servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzdaki her türlü problemin çözümünü haftanın her günü ve günün her saati talep edebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından biriside çamaşır makineleridir.Eryaman Profilo servisi ekibi tavsiyesi olarak, sıcaklık ayarını yükselterek çamaşırlarınızın hijyenik bir şekilde  yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Sıcaklık ayarı sağlıklı bir şekilde yapılamıyorsa sıcak su rezistansı arızalanmış demektir. Bu gibi durumlarda Eryaman Profilo servisi ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın orijinal parça ile değişimini ya da onarımını hesaplı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde deterjan konulan kapaklı bölmenin bozulması sonucunda bulaşıkların deterjanı alma sorunu yaşanabilir. Eryaman Profilo servisi olarak kapak tamiratının bilinmeyen ve usta olmayan ellerde yapılmaması gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda alanında uzman ve profesyonel Eryaman Profilo servisi ile iletişime geçerek bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. İşlem öncesinde makinenizin arızası hakkında bilgi vererek önceden masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Klima cihazları yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. Eryaman Profilo servisi ekibine göre 2 yılda bir su değişimi ve filtre temizliği gibi işlemlerin rutin olarak yapılması klima cihazlarının doğru ve tasarruflu çalışması için oldukça önemlidir.

Klima cihazlarının çalışma şekli elektrik olduğu için kaçak akımdan korunmak oldukça önemlidir. Kaçak elektrik akımı durumunda Eryaman Profilo servisi aracılığı ile kaçak elektrik akımını kontrol ettirebilir ve gereken tamir ya da onarım işlemlerini günün her saatinde yaptırabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin taze ve uzun süreli kullanımı için Profilo buzdolabı kullanmalısınız. Eğer buzdolabınız uzun süre kullanılmayacaksa Eryaman Profilo servisi olarak içinin boşaltılmasını ve kapaklarının da yaklaşık iki parmak aralığı verilerek açık bırakılmasını tavsiye etmektedir.

Profilo markası birçok ev ürünü ve beyaz eşyanın sahip olduğu markadır. Bu ürünlerin başında klima, buzdolabı ve çamaşır makinesi gelmektedir. Profilo çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi enerji tasarruflu yapısı ile bilinmektedir.

Aynı zamanda şofben üretimi ve satışı da yapan firma yalnızca beyaz eşya değil tüm elektrikli ev aletleri konusunda tercih sebebidir. Bulaşık makinesi modellerinde ise kısa ve tasarruflu programlar kolaylık sağlamaktadır.

Profilo marka klima arıza ve bakımları için her zaman çağırabileceğiniz Eryaman profilo servisi sizlere klima montajı, alan büyüklüğüne göre uygun klima seçimi, klimada gaz kaçağı ve uygun gazın kullanılması, klima elektronik kart arızaları ve değişimi yapmaktadır. Ayrıca filtre bakımı, temizliği ve bakımının yapılması, dış ünitenin sökülüp takılması ya da yer değişikliği ve her türlü kapasitör arızalarında bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Bir telefon ile randevu alıp arızaya çağırabileceğiniz Eryaman profilo servisi tüm yedek parça ve ekipmanları ile birlikte onarım ve bakıma hazır şekilde gelmekte ve cihaz tamiratını yaptıktan sonra da size çalışır durumda teslimat yapıp ayrılmaktadırlar.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!