Eryaman Protherm Servisi

Eryaman Protherm Servisi 1Eryaman Protherm Servisi, son yılların en kalabalık ve popüler mahallelerinden Eryaman’da Protherm kullanıcılarının her türlü çağrısına yanıt veriyorlar. Klima ve kombi ürünleri ile Ankara sakinleri tarafından da sıklıkla kullanılan Protherm için Ankara Bölge Merkez Servisi olan Eryaman Protherm Servisi günün her saati hizmet vermektedir.

Kalite standartlarına uygun çalışan ve tam donanımlı atölyesi ile her türlü arıza çağrısına yanıt veren servisimiz kesin sonuç odaklı çalışmaktadır. Teknisyenlerimiz Protherm klima ve kombi konusunda uzmanlıkları olan sertifikalı kişilerdir. Yani cihazınızın modeli ne olursa olsun ne yaptığını bilen ve arızayı tespit ederek bilinçli müdahale eden kişilerdir.

Kış aylarında sıcak su ve ısınmada kullandığımız kombilerin düzenli bakım yapılmadığı takdirde ne gibi sorunlar açtığı az çok biliniyor. Biz servis olarak bu nedenle kullanıcılarımıza her yıl 2 defa düzenli bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Eryaman bölgesinde Protherm cihazları konusunda kusursuz biz hizmet anlayışı ile hareket eden Eryaman Protherm Servisi her an ulaşılabilir bir ekibe sahiptir. Arayın, dilediğiniz an kapınızda olalım.

Kombi cihazları çoğu zaman kafa karıştırıcı bir takım olaylar ortaya çıkarabilirler. Örneğin bazen ekranda hiçbir arıza kodu görülmez ama cihazınızı çalıştıramazsınız. Kombiler arızalandıkları her zaman bu arızayı ekrana yansıtmayabilirler. Ayarları sadece belli başlı arızaları yansıtmaya yönelik programlanmıştır. Herhangi bir arıza kodu almadınız ancak ekranda derece 7 görünüyor.

Kombi tesisatındaki suyun sıcaklık derecesini buradan anlıyoruz. Eğer kombi şebekeden aldığı suyu ısıtıyor olsaydı rakam bu olmazdı. Ancak hiçbir şekilde ekranda böyle bir şey göremiyorsunuz. Yani kullanıcı olarak pek yapabilecek bir seçenek bırakmıyor size.

Arıza ekranda belirmediği için bir tahmin yürütmeniz imkânsız olacaktır. Yani kesinlikle kafanıza göre bir müdahalede bulunmayın. Sakin bir şekilde Eryaman Protherm Servisi teknisyenleri ile irtibata geçin, problemi onlar yerinde tespit ederek gerekli tedbirleri alacaklardır.

Klimalarda ise genellikle cihaz ya hiç çalışmıyor ya da çalıştığı halde verimli olmuyor gibi sorunlarla karşılaşıyoruz. İç ve dış ünite fanlarında sorun yok, kompresör de çalışıyor ancak cihaz hiçbir suretle ısıtma ya da soğutma yapmıyorsa bunun altında yatan sebeplere bakmamız gerekiyor.

Öncelikle iç ünite ve dış ünitede hava sirkülasyonu sağlanmalıdır. Bunu engelleyici bir durumun, nesne ya da cismin olmadığından emin olmalısınız.

İç ünite filtreleri düzenli olarak temizlenmelidir. Kir birikmiş ise verim alamayabilirsiniz. Tesisat borularında ortaya çıkan bir kaçak verim alamamanıza neden olacaktır. Cihazdaki dört yollu vanada bir arıza ortaya çıkmış ise yine cihaz çalıştığı halde verim alamayabilirsiniz.

Sorunun ne olduğuna dair esin bir tanı koyulması açısından Eryaman Protherm Servisi teknisyenleri olarak bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eryaman mahallesinin her sokak ve caddesine hızlı erişim sağlayan birimimiz cihazınızla acil olarak ilgilenecek ve sorunu giderecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!