Eryaman Samsung Servisi

Eryaman Samsung Servisi 1Hem ısıtma hem soğutma amaçlı kullanılan klima cihazları, fonksiyonel kullanım özelliklerinden dolayı en fazla tercih edilen beyaz eşyalar arasındadır. Yoğun olarak kullanılmalarından dolayı da, düzenli bakımlarının yaptırılması zorunludur.

Çünkü iyi bir performans sergileyebilmesi ve bunun sonucunda verim alınabilmesi için, en temel ihtiyaçları bakımlarının yapılmasıdır. Klimaların bakımları konusunda profesyonel hizmet sunan Eryaman samsung servisi, klimaların sorunsuz çalışması için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmektedir.

Klima bakımındaki işlemler

Klimalar birden fazla kontrol noktasına sahip cihazlardır. Bu nedenle de detaylı bakım yapılması gerekir. Öncelikle kullanılacak ortam için uygun klima seçimi yapılmalıdır. Ardından doğru keşif ve uygun montaj yöntemi kullanılır.

Montajı yapılan cihaz için gaz kaçak kontrolü de gerçekleştirildikten sonra, eğer ki gaz kaçağı var ise iç dış ünite nakil ve yer değişimi işlemi de gerçekleştirilir. Klimalarda kullanılan gazın orjinal olması ayrı bir önemli faktördür. Klimaların bakımları ya da tamirleri için Eryaman samsung klima servisi tarafından orjinal parçalar kullanılır.

Geniş servis ağına sahip olan Eryaman servisi kimyasal servis ve bakım işlemleri, kapasitör arızası tespitinde tamiri, klima kartındaki sorunların tamiri ya da değişimi, kompresör arızasında tamir işlemleri ve değişimi ile ilgili hizmetler vermektedir.

Yapılan bakım ve tamir çalışmalarında temiz bir ortamda işlemler gerçekleştirilip, bulunulan ortama zarar verilmemektedir. İşlemler tamamlandıktan sonra kullanıcılar, sıcak hava atmosferinden klimalı soğuk bir ortama girildiğinde yaşanabilecek sıkıntılar ve insan sağlığı için 22 derecenin ideal olduğu konusunda bilgiler paylaşmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!