Eryaman Vestel Servisi

Eryaman Vestel Servisi 1Eryaman Vestel Servisi Vestel marka ürünlerde her türlü arıza bakım ve onarım durumlarında yanınızda olmaya ve sizi her türlü problemlerde desteklemeye devam etmektedir.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi şimdi ve gelecekte de işimize büyük önem vermekteyiz ve müşterilerimizin Vestel ürünlerini sıkıntısız bir şekilde kullanılmasına azami düzeyde önem vermekteyiz.

Vestel Klimalarda Eryaman Vestel Servisi olarak evinize bakım için geldiğimizde öncelikli olarak dikkat ettiğimiz mevzu cihazınızın filtrelerinin temizliğini yapmaktır. Filtreleri düzenli olarak temizlenmeyen klimalarda ortama pis kokular verme ve hatta klimanın çalışmaması sorununa kadar giden önemli derecede arızalar olabilmektedir

Vestel klimanız çalışmıyorsa öncelikli olarak düşünmeniz gereken konu klimaya gelen elektrik sisteminde kısa devre olabilme düşüncesidir. Bu durumu dışlamak için elektrik tesisatını kontrol ettiriniz ve herhangi bir arıza durumunda klimayı çalıştırmayı durdurunuz. Diğer bir klima çalışmama nedeni ise uzaktan kumandanın pilinin bitmesi ya da bozulmasıdır.

Bu durumun önüne geçmek için kumandanın çalışır durumda olmasına dikkat ediniz. Eryaman Vestel Servisi olarak klima filtreleriniz senede en az iki defa temizlenmesini öneriyoruz. Klima bakım ve onarımlarınızı uzman profesyoneller tarafından yapılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Vestel marka buzdolaplarında aşırı soğutma problemi yaşıyorsanız cihazın ısıtıcılarının bozuk olduğunu gösterir. Bu durumda Eryaman Vestel Servisinden yardım almanız gerekmektedir.

Vestel buzdolaplarınızı kullanırken buzdolabı kapağını sert bir şekilde kapatmayınız. Buzdolabınızın derin dondurucu kısmının kapağını kapattıktan sonra tekrar açmak için en az iki dakika bekleyiniz. Bu süreden daha önce yapılan zorlu açma işlemleri cihazınıza zarar verecek ve hatta cihazın tamamen kullanılmamasına neden olacaktır.

Vestel marka çamaşır makinelerinde aşırı kireçlenme sonucu tamburun iyi çalışmaması nedeniyle çamaşırlarınız kirli veya makineden aşırı sulu bir şekilde çıkabilir. Çamaşırlarınızın istediğiniz temizlikte ve çok kısa sürede yıkanmasını istiyorsanız senede en az iki defa bakımını yaptırmanızı Eryaman Vestel Servisi olarak önermekteyiz.

Vestel marka kurutma makinelerinde çamaşırları içerde nemli bırakma, çamaşırlarda anormal derecede bir koku, çamaşırların istenilen düzeyde kurutulamaması veya cihazın hiç çalıştırılamaması gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Kurutma makinelerinde karşılaştığınız en ufak bir arızada ürünün kullanma kılavuzuna bakıp verdiği arıza kodunu dikkate alarak gerekli işlemleri yapınız.

Gerekli olan tüm işlemleri yaptınız fakat kurutma makinesiyle ilgili arıza durumunuz sürekliliğini koruyorsa,Eryaman Vestel Servisi tarafından randevu talep etmeniz karşılığında arızanızın kısa sürede yapılacağını temin ederiz.

Vestel marka bulaşık makinelerinizde yaşadığınız en önemli sorun cihazın bulaşıkları istediğiniz temizlikte yıkamamasıdır. Bunun en önemli nedeni ise uygulama programının iyi derecede ayarlanamamasıdır. Programınızı bulaşık kirliliğine göre ayarladığınızda bu sorununuz yüksek ihtimalle ortadan kalkacaktır. Eğer sorununuzun başka bir nedenden dolayı kaynaklandığını düşünüyorsanız en kısa sürede Eryaman Vestel Servisi ile iletişime geçiniz.

Eryaman Vestel Servisi olarak tüm Vestel ürünlerinde her türlü bakım onarım ve arıza durumlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmakta büyük mutluluk duyarız.

Vestel marka ürünler evlerde çokça kullanılmaktadır. Bu ürünlerin başında çamaşır makinesi gelmektedir. Bulaşık makinesi modelleri de su tüketimi ve elektrik tüketimi bakımından oldukça avantajlıdır.

Buzdolabı ve derin dondurucularda oldukça avantajlı fiyatlı ürünler mevcuttur.Beyaz eşyaların yanı sıra şofben gibi ev aletlerinde de üretim yapan vestel firması için oldukça yaygın servis ağı da mevcuttur. Ankara’da birçok ilçede hizmet veren vestel servisi yeni hizmet noktası olan Eryaman vestel servisi ile hizmete başlamıştır.

Eryaman vestel servisi tüm beyaz eşyalarınız için gerekli onarım ve tamirat işlerini gerçekleştirmektedir.Bu hizmetlerin yanı sıra bakım, temizlik ve kurulum hizmeti veren teknik servis elemanları vestel marka klimalar için klima kurulumu, montajı ve konumunun ayarlanması, oda sıcaklığını ayarlamak için kullanılan klima düğmeleri ve kumandanın kullanımı gibi konularda yardımcı olmaktadır.

Ayrıca klima gaz kaçaklarının tespiti ve kullanılan gazın durumu, dış ünitenin konumlandırılması ve sökülüp takılması, filtrelerin temizliği ve kullanımı, elektronik kartın onarımı ve değişiminin yapılması gibi konularda da hizmet vermektedir. Siz de Eryaman vestel servisi ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!