Eryaman York Servisi

Eryaman York Servisi 1Eryaman York servisi her türlü klima bakım, onarım, demontaj, montaj ve yedek parça işlemleriniz için yılın her günü hizmetinizdedir. Ankara Eryaman’da yer alan firmamız, Ankara’nın bütün semtlerine hızlı bir şekilde hizmetini sunmaktadır.

Ankara’nın soğuk bir kent olması, burada kullanılan klima sayısını artırmaktadır. Bu nedenle York marka ürünlerin tamiri ve bakımı için servisimize daima ihtiyaç duyulmaktadır. Klimanın  gaz kaçırması, peteklerin tıkanması, hava üflemesi sorunu gibi bütün sorunları deneyimli elemanlarımız sayesinde çözümlenmektedir.

Yaz aylarında da sıcağı sevmeyenler klima kullanımını artırmaktadır. Klimanın doğru kullanımı çok önemlidir. Ürünün kullanım ömrünü uzatmak için düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir.

Bakımsız olan klimalar, geri dönüşü olmayan ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Tamamen müşteri odaklı hizmet veren Eryaman York klima servisi, yapılan servislerde hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak, klima destek hattı ile en hızlı ve en hesaplı hizmeti sağlamaktadır.

Yapılan işlemlerde ürünün uzun süre kullanımı sağlanmaktadır. Bu amaçla en kaliteli ve orijinal olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Firmamıza günün her saati ulaşarak arıza kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!