Etimesgut Alarko Servisi

Etimesgut Alarko Servisi kombi klima şofben kazan sistemleri konusunda yılların tecrübesi ile müşterilerini memnun eden Alarko markasına dair tüm cihazların bakım ve onarımını yapan şehrin en köklü firmasıdır.

Kombi, klima ve şofbenler yoğun bir şekilde çalışan cihazlar olduklarından rutin bakımları ihmal edilmeden yapılmalıdır. Ankara Etimesgut ve çevresinde 25 yıldır Alarko kullanıcılarının ihtiyaçlarına karşılık veren firmamız İso 9001 belgelidir ve günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır.

Alarko markasının özellikle bahar ve kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar konusunda da pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Klimanın sıcak ya da soğuk hava vermemesi bunlardan bir tanesidir.

Etimesgut Alarko Klima Servisi

Klimanız çalışıyor ancak verim alamıyorsanız iç ve dış ünitenin bağlantısında bir sorun var demektir. Ayrıca klimanızın mevsim modlarının da kontrolü ayarlarının kontrolü gerekecektir. Alarko marka klimanızda yaşayacağınız her tür sorunda Etimesgut Alarko Servisi olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Kombilerde ise aldığımız arıza şikâyetleri genelde birbirine yakındır. Cihaz yeterince ısıtmıyor, su kaçırıyor ya da ses yapıyor olabilir. Bu gibi sorunlar için kombinizin baştan aşağı detaylı bir şekilde incelenmesi ve sorunun kaynağının bulunması gerekir. Yıllık bakımlar çerçevesinde parça bakımı ve kalorifer hattı temizliği Etimesgut Alarko Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sıcak su ihtiyacını karşılayan şofbenler gerekli bakımları yapıldığı takdirde sorun çıkarmayan cihazlardır. Şofbenlerde en sık rastladığımız arızalardan birisi şofbenin suyu ısıtmaması problemidir. Şofbeninizin svicleri arızalanmış ise cihaz suyu ısıtmayacaktır.

Aynı şekilde kademe anahtarında ufak dahi olsa bir tekleme suyun ısınmamasına neden olur. Termosifon ve rezistans bakımları aksatılmış ise cihazınız suyu geç ısıtıyor ya da hiç ısıtmıyor olabilir. Gerekli bakımları yapmak üzere Etimesgut Alarko Servisi uzman ekibimizi sizlere yollamakta ve cihazınızdaki sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Merkezi kazan sistemleri özellikle site, fabrika gibi alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kazanlarda en çok karşılaştığımız arıza kaydı brülör arızaları olmaktadır. Kazanın suyu ısıtması açısından en önemli parçası olan brülör çalışmayı aksattığı takdirde genel olarak sisteme zarar vermektedir. Bu sebeple brülör bakım ve onarımı yapılmalıdır.

Kazanlarda yüksek su basıncına karşı da önlemler almaktayız. Alarko marka kazanlarınızda ortaya çıkabilecek en ufak sorunda dahi Etimesgut Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara için tek numaramızdan bizlere haftanın 7 günü 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Alanında uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile hareket ettiğinden sizlere herhangi bir şekilde zaman sorunu yaşatmıyor, eğer bir parça ihtiyacı olursa sizlere Alarko orijinal yedek parça temin ederek sorunu çözüyor. Etimesgut Alarko Servisi merkez servisimiz hafta sonu da dahil her gün hizmetinizdedir.

Öncelikli olarak işe ISO 9001 belgesi almak ile başlayan Etimesgut Alarko servisi gerçekten aynı zamanda TSE belgesi ile birlikte insanlara güven veren bir hizmeti temsil etmektedir. Eğer evinizdeki sistem bir sorun oluşturuyorsa soğuk kış günlerinde acil çözümler size önemli derecede yardımcı olacaktır.

Etimesgut Alarko Kombi Servisi

Eğer peteklerinin yeterince ısınmıyor ise yapılmış bağlantıların yanlış bir şekilde gerçekleşmiş olma ihtimali vardır. Bazen ters bağlantılar ortaya çıkabilir ve sorunun giderilmesi uzman bir ekip çalışması gerektirebilir.

Aslında kombi ve doğalgaz sistemi konusunda çözüm üretecek çalışmalarda firmanın kalitesi ve garantisi sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Arıza tespiti işlemlerinde tam ve etkili sonuç veren çalışmalar problemi çözme noktasında servis hizmetini çok daha hızlı ve güvenilir bir hale getiriyor.

Nazik ve güleryüzlü ekiplerle birlikte sorununuza hemen çözüm bulacak olan Etimesgut Alarko servisi gerçekten bu konuda insanların güven adresi ve kaliteli hizmet noktası olmaya devam ediyor. İleri teknoloji altyapısına sahip firmadan orijinal yedek parça tedariki ile birlikte bakım onarım konusunda en iyi yardımı alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!