Etimesgut Arçelik Servisi

Artık hemen hemen her evde eliniz, ayağınız olan cihazlar bulunuyor. Beyaz eşyalar başta olmak üzere teknolojik cihazlar çok daha yaşam kalitesi yüksek imkanlar sunuyor.

Bu alanda Etimesgut Arçelik servisi hizmetlerimi arasında yaşadığınız buzdolabı arızalarında anında ulaşabilir ve cihazların sorunlu olmasından kaynaklanacak mağduriyetlerin minimuma indirilmesi sağlanabilir.

Özellikle çamaşır makinesi suların çok kireçli olduğu yerlerde çok çabuk tıkanabiliyor. Cihazın arıza durumlarına maruz kalması çok hızlı olabiliyor. Aynı sorun bulaşık makinesi içinde geçerlidir.

Evlerin en çalışkan cihazları arasında ise sıcak su, ısınma ve ocak ihtiyaçlarını karşılayan kombi cihazları yer alıyor. Yanma odasının temiz olması, oda termostatı kullanımı, tesisat temizliği ve ihtiyaç durumunda orijinal yedek parça kullanımı cihazınızdan aldığınız verimi uzatacak etkenlerdir.

Özellikle klima gibi cihazlarda montaj çok önemlidir. Peteklerin üzerine konumlandırılmaması gereken bu cihazlar, güneş ışığına doğrudan maruz kalmamalı, iç ve dış ünite birbirine uyumlu olarak monte edilmelidir.

Bu alanda Etimesgut Arçelik servisi hizmetlerimi ile tüm teknik cihazlarınızda garantili ve çözüm odaklı teknik destekler sunulmaktadır. Elektrikli cihazlar arasında yer alan şofben kullanımlarında elektrik arızası durumlarında cihaz zarar görebilir. Anında arıza destek hizmetleri verilmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!