Etimesgut Ariston Servisi

Ariston Servisi

Her marka ve model beyaz eşyalar ve kombi modellerinde garantili servis ve bakım hizmeti sunan firmamız müşterilerine hak ettikleri değeri vermektedir. Ankara genelinde sürdürdüğümüz Etimesgut Ariston servisi hizmetlerimiz, yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı olarak devam etmektedir. Firmamız edindiği piyasa deneyimini, hizmet ağını genişleterek sürdürmektedir.

 Klima, beyaz eşya ve ankastre grubuna ait ürünlerde kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sağladığımız memnuniyet, ekonomik fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle zenginleştirilmektedir. Şofben modellerinin yanı sıra tüm beyaz eşyaların; bakım, onarım, tamir ve kurulumunu gerçekleştiririz. Etimesgut Ariston servisi olarak servis hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Kurumsal anlamda teknolojinin tüm imkanlarını kullanmayı hedefleyen ekiplerimiz çamaşır makinesi arızalarında geniş yedek parça donanımıyla hızlı ve çözüme odaklı çalışmalar yapar.

Her geçen gün yeni deneyimler kazanan ekiplerimiz yerinde çözemediği bulaşık makinesi arızalarında cihazın son teknolojiyle donatılmış atölyemize alınmasını sağlar. Buzdolabı tamirinde her türlü test ve arıza giderimi için tecrübeli ve alanında uzman teknikerler çalışarak beyaz eşyaların güvence altına alınmasına destek verir.