Etimesgut Ariston Servisi

Etimesgut Ariston servisi Ankara‘da bulunan diğer servislerden farklı olarak siz değerli müşterilerimize online destek hizmeti de sunmaktayız.

Alanında uzman personelleri ile 7/24 aralıksız çalışan Etimesgut Ariston servisi ekip arkadaşlarımız,Ariston marka kombi, klima, şofben ve beyaz eşya ürünlerinize yaşadığınız her türlü problemler için sizlere teknik destek sağlamaya geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Ariston marka kombi ürünlerinde servis ekibimiz evinize kadar gelmekte ve senede 2 defa yaptırmanız gereken rutin bakımınızı dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kombi bakımında Ariston Etimesgut servisi olarak personelimizin kombinize uyguladığı birtakım işlemler vardır.

Öncelikli olarak kombi temizliğine ve iç tesisatında yer alan eskiyen veya değişmesi gereken parçaların tespitini yapmakta ardından değişimi mümkün olan parçaları orjinali ile değiştirmektedir. Servis ekibimiz tüm bu işlemleri yaparken sizlerin onayını aldıktan sonra harekete geçecektir. Ariston kombi ürünlerini satın aldıktan sonra Etimesgut Ariston servisi ekip arkadaşlarımız sizlerden desteğini esirgemiyor.

Ankara ilinde ve Etimesgut ilçesinde bireysel ve kurumsal hizmet anlayışını sürdüren ekip arkadaşlarımız güler yüzlü müşteri hizmetleri anlayışı ile başarılı politikalarını hayata geçiriyor. Ariston kombi cihazlarınızda elektrik kaçağı hissediyorsanız, kombi cihazlarınızın topraklama hattının sağlam olduğundan emin olmalısınız.Elektrik akımı düzeneğinizin bir elektrik tamircisi tarafından kontrol ettirilmesini sağlayınız.

Kombi cihazlarından kışın ısınma amacıyla, yazın ise sıcak su elde etmek amacıyla fayda sağlarız.Kullanım alanındaki binanın dış cephe mantolaması yapılı bir şekilde ise bu kombide elektrik ve doğalgaz aşırı sarfiyatının önüne geçecektir. Binanızda yer alan mantolama sizlere ekonomik açıdan fayda sağlayacaktır. Böylece aşırı gaz  tüketiminin önüne geçilecektir. Ariston kombi cihazınızı daha tasarruflu kullanmak için Etimesgut Ariston servisi ekip arkadaşlarımıza danışınız.

Piston çamaşır makinesi cihazlarınızda, sıkma programı esnasında, makinede titreme veya aşırı şekilde gürültü oluşuyorsa, bu cihazınızın bulunduğu konumunun düz bir zeminde olmadığını göstermektedir.Cihazı düz bir zemine getirin ve probleminiz devam ediyorsa Etimesgut Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyin.

Ariston bulaşık makinesi cihazınızda, bulaşıkların iyi durulanmaması veya lekeli çıkması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar müşterilerimizin sıklıkla bize şikayet ettiği problemlerdir.Bu problemlerin önüne geçmek için, bulaşıkları makineye düzenli bir şekilde dizdikten sonra yıkama türüne göre programı dikkatlice ayarlamanız gerekmektedir.

Eğer yağlı bulaşığı düşük ısıdaki bir programda yıkarsanız, bulaşıklarınıztabiki temiz bir şekilde yıkanmayacaktır. Eğer üzerinize düşen görevi yaptınız fakat yinede bulaşıklarınız temiz bir şekilde yıkanmıyorsa Etimesgut Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemeyi ihmal etmeyiniz.

Ariston klima cihazları, genellikle yaz mevsiminde serinlemek, kış mevsiminde ise ısınma amacıyla kullanılmaktadır. Çok fonksiyonlu bir cihaz olan klima ürünleri, herhangi bir arıza verdiğinde müşterilerimizin hayatları büyük oranda sekteye uğramaktadır.Sizlerin hayatlarınızda herhangi bir aksama olmaması için,Etimesgut Ariston servisi ekip arkadaşlarımız gece gündüz demeden sizlere maksimum performansta hizmet sağlamaktadır.

Her marka ve model beyaz eşyalar ve kombi modellerinde garantili servis ve bakım hizmeti sunan firmamız müşterilerine hak ettikleri değeri vermektedir. Ankara genelinde sürdürdüğümüz Etimesgut Ariston servisi hizmetlerimiz, yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı olarak devam etmektedir. Firmamız edindiği piyasa deneyimini, hizmet ağını genişleterek sürdürmektedir.

Klima, beyaz eşya ve ankastre grubuna ait ürünlerde kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sağladığımız memnuniyet, ekonomik fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle zenginleştirilmektedir. Şofben modellerinin yanı sıra tüm beyaz eşyaların; bakım, onarım, tamir ve kurulumunu gerçekleştiririz.

Etimesgut Ariston servisi olarak servis hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Kurumsal anlamda teknolojinin tüm imkanlarını kullanmayı hedefleyen ekiplerimiz çamaşır makinesi arızalarında geniş yedek parça donanımıyla hızlı ve çözüme odaklı çalışmalar yapar.

Her geçen gün yeni deneyimler kazanan ekiplerimiz yerinde çözemediği bulaşık makinesi arızalarında cihazın son teknolojiyle donatılmış atölyemize alınmasını sağlar. Buzdolabı tamirinde her türlü test ve arıza giderimi için tecrübeli ve alanında uzman teknikerler çalışarak beyaz eşyaların güvence altına alınmasına destek verir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!