Etimesgut Baymak Servisi

Baymak Servisi

Etimesgut baymak servisi, baymak marka kombi, şofben ve klima tamir ve bakımı için faaliyette olan firmadır. Kombi servisinde; bacaların kontrolü, garanti başlangıcının yapılması işlemi, kombinin tesisatının temizliği, orjinal yedek parçaların kullanımı hizmeti verilmektedir. Bunların dışında su damlası görüldüğünde, kombinin gövdesi ısındığında, gaz ayarlarının yapılmasında, su seviyesinin ayarlanması gibi konularda servis çağrılmalıdır.        

 Etimesgut baymak servisi, klima bakım ve tamirleri için de hizmet vermektedir. Klimaların takılmasında uygun yer keşfi, doğru montaj ve ortama en uygun klimanın seçilmesinden başlayarak gaz kaçağı tespiti, iç ve dış ünitelerin yerlerinin değişimi ve nakliyesi gibi birçok hizmet verilmektedir. Klimalar için orjinal gaz ve orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

Klima kimyasal bakım ve temizliğinin yapılması, kapasitör arızasının tespiti ve tamiri, klimanın kart tamiri veya değişimi, kompresör arızası onarımı gibi hizmetleri mevcuttur. Servis ağı yeterlidir ve müşterilere sıcak havadan soğuk klimalı ortama ya da soğuktan sıcağa geçmenin sakıncaları, ortam soğutma seviyesinin kaç derece olması gerektiği gibi konular anlatılmaktadır. Çalışılan ortama zarar verilmeden temiz bir çalışma sistemi ile faaliyetler sürdürülmektedir.