Etimesgut Baymak Servisi

Etimesgut Baymak Servisi, kombişofben, kazan ve klimalarınızın bakıma ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Çoğu kullanıcı cihazlarınıza gerekli özeni göstermediğinden çok ciddi arızalarla karşı karşıya gelebilmektedir. Oysa yılda bir ya da iki defa yapılacak bakımlar ile cihazlarınızı yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Baymak markası ısıtma ve soğutma sistem cihazları ile yurdumuzun hemen her yerinde yoğun bir taleple karşılaşmakta ve kullanılmaktadır. Ankara Etimesgut sakinleri de kombiklimaşofben ve kazanlarda sıklıkla Baymak markasını tercih etmektedir. Hem kaliteli hem de uzun vadede sorun çıkarmayan cihazlar hem ısıtma hem de soğutma açısından büyük fayda sağlamaktadır.

Etimesgut sakinlerine yıllardır Baymak marka cihazlar konusunda eğitimli ve uzman teknisyenlerimiz ile Etimesgut Baymak Servisi olarak garantili hizmet sunmaktayız. Yıllık bakımlar çerçevesinde eğer cihazlarınızın parçaları eskimiş ya da kullanılamaz hale gelmiş ise anında müdahale ediyor ve orijinal Baymak yedek parça temini ile cihazlarınızı kusursuz bir hale getiriyoruz.

Müşteri beklenti ve istekleri firma olarak daima önceliğimizdir. Bu sebeple müşterilerimize hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmıyor ve işlemlerimizi anında gerçekleştiriyoruz. Etimesgut Baymak Servisi olarak müşterilerimizin bizlerden beklentilerinin farkında olarak hareket ediyor ve yerinde sonuç odaklı hızlı işlemler uyguluyoruz.

Etimesgut Baymak Klima Servisi

Baymak markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi yaz aylarında ortamı ferahlatan, konfor sağlayan klimalardır. Klimalar pek çok farklı modelde insanlara sunulmaktadır. Klima türleri arasında inverter, pencere tipi, çatı tipi, yer-tavan tipi, kaset tipi ve daha pek çok modelde kapasitesine göre klimalar bulunmaktadır. İhtiyaca göre alınacak olan Baymak klima yaz aylarını rahat bir şekilde geçirmeniz için faydalı olacaktır.

Etimesgut Baymak Servisi, klima bakım ve tamirleri için de hizmet vermektedir. Klimaların takılmasında uygun yer keşfi, doğru montaj ve ortama en uygun klimanın seçilmesinden başlayarak gaz kaçağı tespiti, iç ve dış ünitelerin yerlerinin değişimi ve nakliyesi gibi birçok hizmet verilmektedir. Klimalar için orjinal gaz ve orjinal yedek parça kullanılmaktadır.

Klima kimyasal bakım ve temizliğinin yapılması, kapasitör arızasının tespiti ve tamiri, klimanın kart tamiri veya değişimi, kompresör arızası onarımı gibi hizmetleri mevcuttur. Servis ağı yeterlidir ve müşterilere sıcak havadan soğuk klimalı ortama ya da soğuktan sıcağa geçmenin sakıncaları, ortam soğutma seviyesinin kaç derece olması gerektiği gibi konular anlatılmaktadır. Çalışılan ortama zarar verilmeden temiz bir çalışma sistemi ile faaliyetler sürdürülmektedir.

Etimesgut Baymak Şofben Servisi

Sıcak su ihtiyacının karşılandığı Baymak cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Banyolarda özellikle 24 saat su ihtiyacını karşılayan cihazlar oldukça kullanışlıdır. Şofbenlerde pek çok arıza parça bazlı ya da elektrik, gaz bazlı ortaya çıkabiliyor. Mesela eşanjörde yüksek sıcaklık arızası Etimesgut Baymak Servisi olarak karşımıza kodu ile düşebilen arıza çeşitlerinden birisidir.

Eşanjör yüksek sıcaklık algıladığı takdirde sistemi bloke eder ve çalışmayı durdurur. Bunun anlamı filtrelerde bir tıkanma olabileceğidir. Öncelikle cihazınızı açıma kapama tuşundan yeniden başlatmalısınız. Resetleme yaptıktan sonra sorun düzelmiyorsa Etimesgut Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Baymak marka cihazlarınız servisimiz ile garantili bir şekilde onarılmaktadır. Teknisyenlerimizin yapacağı kapsamlı kontroller neticesinde cihazınızdaki arıza hızlı bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarım işlemleri gerçekleştirilir. Baymak merkez atölyemizde cihazlarınız için orijinal yedek parçalarımız bulunduğundan gezici servis araçlarımız ile ihtiyacı duyulan yedek parçayı getirmekte ve montajını Etimesgut Baymak Servisi garantisi ile yapmaktayız.

Etimesgut baymak servisi, baymak marka kombi, şofben ve klima tamir ve bakımı için faaliyette olan firmadır. Kombi servisinde; bacaların kontrolü, garanti başlangıcının yapılması işlemi, kombinin tesisatının temizliği, orjinal yedek parçaların kullanımı hizmeti verilmektedir. Bunların dışında su damlası görüldüğünde, kombinin gövdesi ısındığında, gaz ayarlarının yapılmasında, su seviyesinin ayarlanması gibi konularda servis çağrılmalıdır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!