Etimesgut Bosch Servisi

Etimesgut Bosch Servisi tamirat & montaj işleriniz ve ayrıca bakım işlemleriniz için Etimesgut bölgesinde iletişime geçebileceğiniz en tecrübeli firmalardandır. Bilgi birikimimizin üzerine eklediğimiz deneyim ile her türlü onarımınızı eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getirmekteyiz. Bosch markalı eşyalarınız için tecrübesiz, bilgi eksikliği olan kişilerle iletişim kurarak servis işlerinizi yaptırmaya kalkmayınız. Etimesgut Bosch Servisi beyaz eşya ve klima gibi ürünleriniz için hizmet alabileceğiniz en mükemmel servislerden birisidir.

Etimesgut Bosch Servisi kombi ve şofben gibi bireysel ısınma ve sıcak su temini için kullanmış olduğunuz cihazlar için de özel olarak görev verdiği ustaları vasıtası ile tamiratlarınızı bakımlarınızı ve montajlarınızı anında yerine getirmektedir.Kışı rahat ve sıcak geçirmek hepimizin arzusudur.

İş yerlerimizin ve evlerimizin sıcak olması için elimizden geleni yaparız ve hiç birimiz soğukta kalmak istemeyiz. Ama bu durumu yaratmak için, dışarıda kar yağışının olduğu soğuk ve ayaz günlerde sıcacık ve huzurlu ortamlarda bulunmak için kombi bakımlarımızı asla ihmal etmemliyiz.

Yılın hemen hemen her günü kullandığımız şofben ve kombilerin bozulmasını beklemeden tamirci çağırmak ve gözden geçirtmek gerekir. Etimesgut Bosch Servisi elemanları bakım işlemlerinde hiç bir detayı atlamadan ve uzun kullanım olacak günlerde arızaya mahal vermeden verim almak için Bosch kombi ve şofben cihazınızı dikkatlice elden geçirir, teste tabi tutar ve son kontrolünden sonra sizlere teslim eder.

Beyaz eşya üretimi ve servis konularında da organize çalışmaları ile sürekli gelişen ve yeniliğe açık bir yapıya sahip olan Bosch firması satış sonrasında da kendisini gösteren bir çalışma içinde olmuş ve kendisini tercih eden müşterilerini hiç bir zaman mağdur etmemiştir. Üretimde olduğu kadar servis şlerinde de kalite çok önemlidir. Organizasyonlarını büyük bir hassasiyetle yapan Bosch firmamız kurulum , montaj ve bakım işlerindeki başarısını her platformda ispatlamıştır.

Çamaşır makinesi , kurutma makinesi veya buzdolabı gibi Bosch markası ürünlerin kullanıcısı iseniz ve hatta bulaşık makineniz de bizim üretimimizse ve bu ürünlerle ilgili ufak tefek problemlerle karşılaşıyorsanız , üstelik Etimesgut bölgesinde ikamet ediyorsanız hiç durmayın ; Etimesgut Bosch Servisi ile 441 11 11 numaralı hat yardımı ile iletişime geçerek kayıt oluşturun.

Operasyon merkezindeki arkadaşlarımız sizi dikkatlice dinleyecek ve ilgili birimi görevlendirerek adresinize derhal bir ekip çıkaracaktır. Bu dakikadan sonra size düşen şey arkanıza yaslanıp Bosch teknisyenlerinin maharetli elleri ile işleminizin bitirilmesini beklemek olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!