Etimesgut Buderus Servisi

Buderus Servisi

Beyaz eşyalar ve elektrikli ev eşyalarında lider bir marka olan buderus, Ankara’da Etimesgut buderus servisi ile teknik hizmet vermektedir. Her türlü şofben, kombi ve klima onarımlarını yapan teknik servis ekibi aynı zamanda eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve meydana gelen arızaların önüne geçebilmek için bakım işlemlerini de gerçekleştirilmektedir.

 Buderus Konusunda Uzman

Buderus marka kombi ve klimalarda yaşadığınız her türlü teknik problem için servisle iletişime geçmeli ve telefonda da arıza ile ilgili genel bilgi vererek ekiplerin gerekli ekipmanları yanlarında getirmesine yardımcı olabilirsiniz. Etimesgut buderus servisi ile arızalarınızın kısa sürede ve etkili şekilde çözümü için gerekli olan tüm teknik ekipman ve tecrübe ustalarımızda mevcuttur.

Buderus klimalarda meydana gelebilecek olan filtre tıkanıklığı, boru kırılmaları ve su akıtma problemi, klima gaz kaçakları tespiti ve doğru gaz kullanımı, anakart değişimi, kumanda ile ortam ısısının ayarlanması ve otomatik ısı ayarları, klima kullanımı ve doğru yere montajı, montaj öncesi keşif ve klima ile ilgili genel bilgiler de servis ekiplerimiz tarafından sizlere hizmet olarak verilmektedir.