Etimesgut Buderus Servisi

Beyaz eşyalar ve elektrikli ev eşyalarında lider bir marka olan buderus, Ankara’da Etimesgut buderus servisi ile teknik hizmet vermektedir. Her türlü şofben, kombi ve klima onarımlarını yapan teknik servis ekibi aynı zamanda eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve meydana gelen arızaların önüne geçebilmek için bakım işlemlerini de gerçekleştirilmektedir.

Buderus Konusunda Uzman

Buderus marka kombi ve klimalarda yaşadığınız her türlü teknik problem için servisle iletişime geçmeli ve telefonda da arıza ile ilgili genel bilgi vererek ekiplerin gerekli ekipmanları yanlarında getirmesine yardımcı olabilirsiniz. Etimesgut buderus servisi ile arızalarınızın kısa sürede ve etkili şekilde çözümü için gerekli olan tüm teknik ekipman ve tecrübe ustalarımızda mevcuttur.

Buderus klimalarda meydana gelebilecek olan filtre tıkanıklığı, boru kırılmaları ve su akıtma problemi, klima gaz kaçakları tespiti ve doğru gaz kullanımı, anakart değişimi, kumanda ile ortam ısısının ayarlanması ve otomatik ısı ayarları, klima kullanımı ve doğru yere montajı, montaj öncesi keşif ve klima ile ilgili genel bilgiler de servis ekiplerimiz tarafından sizlere hizmet olarak verilmektedir.

Etimesgut Buderus Servisi Etmiesgut sakini Buderus kullanıcılarına verdiği sınırsız teknik destek ile adından söz ettiren şehrin en köklü firmasıdır. Buderus markası altında oldukça rağbet gören şofben, kombi ve kazanlar genellikle cihazları kullanan kişilerden tam puan almaktadır. Bu denli yoğun bir şekilde tercih edilen markanın Ankara ilimizde Etimesgut sakinlerine ise firma olarak biz 24 saat gerekli bakım onarım desteğini sağlamaktayız.

Isıtma sistemlerinin en önemli cihazları olan bu üçlü hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Ancak bazı durumlarda bu cihazlar hiç beklenmedik arızalar da ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda profesyonel bir şekilde yaklaşıp sorunu ortadan kaldırmak gerekiyor.

Buderus marka kombiniz çalışıyor ancak ısı vermiyor ise termostat derecesinin ölçülmesi gerekecektir. Derece düşük ise ideal ayarına getirmenizde fayda olacaktır. Kalorifer dönüş hattı filtre tıkanıklığı ise verim alamamanın en ciddi nedenlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz Etimesgut Buderus Servisi olarak genellikle yıllık bakımlarda dönüş hattı filtre temizliğini de kapsamlı bir şekilde yaptığımızdan müşterilerimiz yıl içerisinde böyle sorunlarla karşılaşmak durumunda kalmıyor.

Kombiler konusunda aldığımız bir başka şikâyet ise kombinin yanarken patlama yapması durumudur. Patlamalı yanma durumu, kombiniz yanmak üzereyken birkaç saniye bekliyor ise gaz birikmesi söz konusu olduğundan oluşabilen bir durumdur. Kombinizin gaz ve çakmak ayarları da Etimesgut Buderus Servisi ekibimiz tarafından yıllık bakımlarda elden geçirilmekte ve herhangi bir arıza durumunda gerekli bakım onarım işlemi yapılmaktadır.

Buderus şofbeninizden dilediğiniz kadar sıcak su alamıyor iseniz su basıncına basan svicte arıza oluşmasıdır. Svicin kontrolü Etimesgut Buderus Servisi teknisyenimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca akım taşıma kabloları kopmuş ya da kısa devre yapmış ise yeni parça ile yine ekibimiz tarafından değiştirilecektir. Ayrıca şofbeninizin ısıtıcısında bir arıza olup olmadığı kontrol edilmelidir. Şofbenin suyu ısıtmamasında bu ve benzer pek çok faktör rol oynadığından kapsamlı bir parça bakımı yapılacak ve doğru yöntem ile onarımı gerçekleştirilecektir.

Şofbenlerde bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi de şofbenin içerisinden su akıtmasıdır. Şofben içerisinden su akıtıyor ise svicleri çalıştıran diyaframda bir delinme meydana gelmiş olabilir. Ayrıca su kabında bir delik var ise cihazınız yine su sızdıracaktır.

Parça kontrolleri kapsamlı bir şekilde yapılmalı ve onarılamayacak düzeyde arızalı bir parça var ise mutlaka değiştirilmelidir. Bu konuda kapsamlı bakım onarım hizmetini Etimesgut Buderus Servisi ekibimiz sizlere sağlayacaktır. Bizlere günün her saatinde Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Buderus marka cihazlar konusunda tecrübeli ekip üyelerimiz sizlere gezici servis araçları ile hızla yetişecek ve sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!