Etimesgut Daikin Servisi

Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan klima cihazları, bulunduğu ortamda her mevsim hem ısıtma hem de soğutma amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle de Etimesgut daikin servisi olarak, bu cihazların bakımında son derece titiz davranılmaktadır.

Kullanıcıları da bilinçlendirmek adına bilgi paylaşımında bulunan uzman kadrosuyla geniş servis ağına hizmet verilmektedir. Keşif hizmetinden en uygun montaj yöntemlerinin kullanılmasına kadar detaylı hizmet sağlanmaktadır. Aynı zamanda kullanılacak mekana uygun klima seçiminde de destek sağlanabilmektedir.

Klimalarda montaj önemli olduğu kadar, gaz kaçağı tespiti de yapılması gerekir. Böyle bir durumda iç ve dış ünite nakil ve yer değişimi uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Servis ağı bunlarla sınırlı olmayan Etimesgut daikin servisi, kimyasal temizlik ve bakımın yanı sıra klima kart tamiriyle birlikte zorunlu hallerde değişimi, kapasitör arıza kontrolü ve tamiri gibi konularda da profesyonel şekilde işlemleri gerçekleştirir.

Çalışılan ortamda etrafa zarar vermemek adına son derece titiz ve temiz çalışan Etimesgut daikin klima servisi uzmanları, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Klima kullanımında ideal 22 derecelik hava bilgisi ise mutlaka verilmektedir. Ayrıca ani ortam sıcaklıklarının değişiminde oluşabilecek durumlar da belirtilmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!