Etimesgut Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Cihazlarınızın yanlış montajı, bakım zamanının ihmal edilmesi ve arıza durumlarının fark edilmemesi ile enerji alanında sarfiyatını artıracağı gibi performans düşüklüğü de oluşturacaktır.

Özellikle kombi cihazlarınızın fazla enerji harcamadan, yüksek performans sağlaması ile daha fazla fayda elde edebilirsiniz. Bu alanda Etimesgut demirdöküm servisi hizmetlerimiz ile cihazlarınızın ihtiyacı olan tüm teknik destek çalışmalarını garantili olarak sunmaktayız. Kombilerde gövdelerin ısınma tehlikesine çok dikkat edilmelidir. Gaz ayarının mutlaka yapılması ve su seviyesinin 1,5 bar olması cihazınızın çalışma performansını etkileyecek özelliklerdir.

Bazı teknik konuların doğru bir şekilde uygulanması ile cihazınızın ömrü uzayabilir. Bu alanda şofben gibi cihazlarda da kaliteli teknik destek ve orijinal parça kullanımı cihazın doğru ve tehlikesiz çalışmasını sağlayacaktır. Özellikle Etimesgut demirdöküm servisi yeterli servis ağı ile kolayca ulaşabileceğiniz bir adres olacaktır.

Yaz aylarında evinizin serin dostu olan klima cihazlarının ortam soğutma seviyesinin 22 derece olması önemlidir. Bakımı yapılan cihazınız hem ortama zarar vermez, hem de daha iyi bir performans ile yüksek fayda sağlar. Bakım için kimyasal temizlik yapılmakta ve ufak tefek arızaların tespiti ile daha büyük sorunların önüne geçilmesi sağlanabilmektedir.