Etimesgut Demirdöküm Servisi

Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak belirtmek isteriz; cihazlarınızın yanlış montajı, bakım zamanının ihmal edilmesi ve arıza durumlarının fark edilmemesi ile enerji alanında sarfiyatını artıracağı gibi performans düşüklüğü de oluşturacaktır.

Etimesgut Demirdöküm Kombi Servisi

Özellikle kombi cihazlarınızın fazla enerji harcamadan, yüksek performans sağlaması ile daha fazla fayda elde edebilirsiniz. Bu alanda Etimesgut demirdöküm servisi hizmetlerimiz ile cihazlarınızın ihtiyacı olan tüm teknik destek çalışmalarını garantili olarak sunmaktayız.

Kombilerde gövdelerin ısınma tehlikesine çok dikkat edilmelidir. Gaz ayarının mutlaka yapılması ve su seviyesinin 1,5 bar olması cihazınızın çalışma performansını etkileyecek özelliklerdir.

Kombiler hem gaz hem de elektrikle çalıştıklarından bu gibi kaynaklarda bir problem olduğunda çalışmayı durduracaktır. Mesela gaz kaçağı durumu kombilerde karşılaştığımız olaylardan birisidir. Gaz kaçağının ortaya çıkma nedenleri arasında bağlantıdaki sorunlar, vanalardaki sorunlar ya da gaz valfindeki arıza sayılabilir.

Eğer çiğ gaz kokusu ortamda hissediliyor ise bu muhtemelen dışarı atılamayan yanmış gaz ortama yayılmış demektir. Gaz kaçağı oldukça tehlikeli bir durum olacağından gerekli tedbirleri mutlaka almalısınız. Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak kombiniz ile ilgili bir şikâyette, yıllık bakımda bizlerle anında irtibata geçebilirsiniz.

Etimesgut Demirdöküm Klima Servisi

Yaz aylarında evinizin serin dostu olan klima cihazlarının ortam soğutma seviyesinin 22 derece olması önemlidir. Bakımı yapılan cihazınız hem ortama zarar vermez, hem de daha iyi bir performans ile yüksek fayda sağlar.

Bakım için kimyasal temizlik yapılmakta ve ufak tefek arızaların tespiti ile daha büyük sorunların önüne geçilmesi sağlanabilmektedir.

Etimesgut Demirdöküm Servisi sizlere yıllardır olduğu gibi kaliteli, garantili ve ekonomik çözümler sunarak cihazlarınızı tam performansta kullanmanıza yardımcı oluyor. Kombi, şofben, klima ve kazanlar konusunda ülkemizde en iddialı markalardan bir tanesi Demirdöküm olmaktadır.

Demirdöküm konusunda uzmanlaşmış personelimiz 25 yılı aşkın süredir bu tip cihazların bakım ve onarımlarını başarılı bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca orijinal yedek parça temini ve montajı da yine bu uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Personelimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış olduğundan sizlere tamamen profesyonel bir teknik destek sağlamaktayız.

Etimesgut sakinleri gezici servis araçlarımız sayesinde herhangi bir bekleme yaşamadan hızla bizlerden teknik destek sağlayabiliyor. İsterseniz ev ve işyerinizde isterseniz donanımlı atölyemizde cihazlarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Üstelik bunu yaparken Etimesgut Demirdöküm Servisi bir yıllık garantimizi de sizlere sunuyoruz.

Etimesgut Demirdöküm Şofben Servisi

Bazı teknik konuların doğru bir şekilde uygulanması ile cihazınızın ömrü uzayabilir. Bu alanda şofben gibi cihazlarda da kaliteli teknik destek ve orijinal parça kullanımı cihazın doğru ve tehlikesiz çalışmasını sağlayacaktır. Özellikle Etimesgut demirdöküm servisi yeterli servis ağı ile kolayca ulaşabileceğiniz bir adres olacaktır.

Şofbenin devreye girmemesi sorunu ise müşterilerimizden bizlere en yoğun gelen kayıtlardan bir tanesidir. Şofbenin voltaj değeri düşük ise cihazınız devreye girmeyebilir. Standart voltaj değerleri 195 ile 253 arasında olmalıdır.

Eğer voltaj bu değerler arasında değil ise cihaz çalışmayacaktır. Eğer voltaj sorunu sürekli yaşanan bir durum ise Etimesgut Demirdöküm Servisi teknisyenimiz sizlere regülatör desteği sağlayacak ve sorunu çözecektir.

Etimesgut Demirdöküm Kazan Servisi

Merkezi ısıtma sistemi denilince en yaygın kullanılan ısıtma sistemi kazanlar Demirdöküm markası altında oldukça kalitelidir. Kazanlarda da hiç beklenmedik arızalar aniden ortaya çıkabiliyor. Mesela motor aşırı akım hatası görüyor iseniz büyük parça ya da helezon taş sıkışması meydana gelmiş ve bu nedenle yakıt alamıyor demektir.

Bu tarz bir sorunda sizin yapabileceğiniz herhangi bir şey olmadığından uzman desteği almak adına Etimesgut Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi aramanız faydalı olacaktır.

Sizlere gezici servis araçlarımız ile göndereceğimiz teknisyenimiz kazanınızda gerekli tüm kontrolleri sağlayacak ve bir arıza durumunda gerekli tedbirleri sizler için alacaktır. Ankara için tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Etmigesut ve çevresinde oturan Demirdöküm kullanıcılarının sınırsız hizmet alabilmeleri adına 24 saat nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!