Etimesgut ECA Servisi

Eca Servisi

Etimesgut eca servisi hizmetleri veren firmamız sonbahar aylarında kombilerin ve doğalgaza bağlı olarak çalışan şofben gibi cihazların bakımının yapılması için sizlere tavsiyelerde bulunmaktadır. Bu tür cihazlarda maksimum güvenlik ve yüksek çalışma gücü, hem hayati açıdan önemlidir hem de daha az enerji sarf etmeye ve dolayısıyla daha az enerji faturası ödemeye yardımcı olur. Aynı bakımın klima için yapılması da önerilmektedir.

 Kış aylarında enerji tasarrufu yapabilmenin en etkin yolu, kombiyi kısık seviyede sürekli olarak çalıştırmaktır. Bu konuda birçok kombi kullanıcısı hatalı davranmakta ve enerji tasarrufu için evden çıkarken kombiyi kapatmaktadır. Ancak eve gelindiği zaman tekrar açılan kombi, yeterinde ısınana kadar çok daha fazla doğalgaz harcamaktadır. Böylelikle tasarruf yapmak yerine daha fazla tüketim yapılmaktadır. Etimesgut eca servisi yıllara dayanan tecrübesi ile enerji tasarrufu sağlamak için kombilerin kış boyunca kısık ayarda çalışmasını tavsiye etmektedir.        

Kombilerin arızalanması sırasında uygulanan parça değişimleri hassas bir konudur. Her cihazın kendisine özel olarak üretilen parçaları vardır. Firmamız tarafından uygulanan parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.