Etimesgut Eca Servisi

Etimesgut Eca Servisi 1Etimesgut eca servisi hizmetleri veren firmamız sonbahar aylarında kombilerin ve doğalgaza bağlı olarak çalışan şofben gibi cihazların bakımının yapılması için sizlere tavsiyelerde bulunmaktadır.

Bu tür cihazlarda maksimum güvenlik ve yüksek çalışma gücü, hem hayati açıdan önemlidir hem de daha az enerji sarf etmeye ve dolayısıyla daha az enerji faturası ödemeye yardımcı olur.

Aynı bakımın klima için yapılması da önerilmektedir.

Kış aylarında enerji tasarrufu yapabilmenin en etkin yolu, kombiyi kısık seviyede sürekli olarak çalıştırmaktır. Bu konuda birçok kombi kullanıcısı hatalı davranmakta ve enerji tasarrufu için evden çıkarken kombiyi kapatmaktadır.

Ancak eve gelindiği zaman tekrar açılan kombi, yeterinde ısınana kadar çok daha fazla doğalgaz harcamaktadır. Böylelikle tasarruf yapmak yerine daha fazla tüketim yapılmaktadır. Etimesgut eca servisi yıllara dayanan tecrübesi ile enerji tasarrufu sağlamak için kombilerin kış boyunca kısık ayarda çalışmasını tavsiye etmektedir.

Kombilerin arızalanması sırasında uygulanan parça değişimleri hassas bir konudur. Her cihazın kendisine özel olarak üretilen parçaları vardır. Firmamız tarafından uygulanan parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Etimesgut Eca Servisi olarak sizlere alanında uzman teknisyenlerimiz ile Eca marka cihazlarda yaşadığınız her türlü sorunda yardımcı oluyoruz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sunmakla beraber ihtiyacınız olduğu her an gezici servis araçları ile bulunduğunuz yere gelmekte ve teknik anlamda ortaya çıkan sorununuzu anında ortadan kaldırmaktadır.

Ankara Etimesgut sakinleri yıllardır Eca marka şofben ve kombilerde ortaya çıkan sorunlarda ekibimizden destek almaktadır. Öyle ki alanında uzman teknisyenlerimiz Eca marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış donanımlı kişilerdir. Bu anlamda müşterilerimize profesyonel ve garantili hizmet sağlamaktayız.

Kombi ve şofbenler gün içerisinde en çok kullanılan cihazlar olmaktadır. İster evlerde olsun ister işletmelerde olsun sıcak su ve ısınma ihtiyacını giderdiğimiz bu cihazlar hiç beklenmedik anlarda ortaya arıza çıkarabilirler.

Bu arızaların bir kısmı küçük çaplı olsa da bir kısmı gerçekten büyük ve ciddi müdahaleler gerektiren arızalardır. Alanında uzman teknisyenlerimiz Etimesgut ve çevresinde neredeyseniz bulunduğunuz yere geliyor ve yerinde bakım onarım hizmeti ile cihazınızdaki sorunu Etimesgut Eca Servisi garantisi ile ortadan kaldırıyor.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı ile karşılaşmaktayız. Bunlardan bir tanesi kombiden sıcak su alamama durumudur. Kombiden istenen ısı alınamıyorsa üç yollu vanada sorun olabilir. Kombilerin en önemli parçalarından bir tanesi üç yollu vanadır. Kalorifer tesisatına ve musluğa giden sıcak suyu ayrıştıran bu vanada herhangi bir tıkanıklık ya da bozukluk olmamalıdır.

Çünkü hangi taraf tıkanırsa diğer tarafa fazla sıcak su gidecek ve bu da aşırı ısınmaya neden olacaktır. Isıdaki düşüşün önüne geçilmek isteniyorsa üç yollu vananın bakımının yapılması gerekir.

Etimesgut Eca Servisi teknisyenlerimiz üç yollu vana kontrolü ile beraber kalorifer tesisatına da gerekli bakımı yapacaktır. Çünkü kalorifer tesisatında yıllık bakımlar aksatıldığı zaman pek çok tıkanıklık ortaya çıkabilmektedir.

Eca markasının sıcak su alma adına sık bir şekilde kullanılan bir diğer cihazları şofbenlerdir. Şofbenlerde de bazen beklenmeyen sorunlar ortaya çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse bazen müşterilerimiz şofben çalıştığı anda sigorta attırıyor şikâyetinde bulunmaktadır.

Şofbeniniz sigorta attırıyor ise akım taşıyan kablolarda bir kısa devre sorunu ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca rezistansta da kısa devre sorunu olabilir. Etimesgut Eca Servisi uzman kadromuz şofbeninizde gerekli parça ve aksam kontrollerini gerçekleştirerek sorunun kaynağını buluyor ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştiriyor.

Bizlere Ankara için tek numaramızdan günü istediğiniz saati ulaşabilir ve Etimesgut birimlerimizden anında yardım alabilirsiniz. Cihazlarınız için ayrıca orijinal yedek parça temini ve montajı da yine Etimesgut Eca Servisi kalite ve garantisi ile gerçekleştirmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!