Etimesgut Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Farklı mevsimlerin ısınma ve soğutma ihtiyaçlarını gören cihazlarda Ferroli markası sıklıkla tercih edilmektedir. Arızalanma ve bakım işlemlerinde de aynı kalitede bir servis hizmeti aranmaktadır. İşte bu anlamda Etimesgut Ferroli servisi en iyi şekilde onarım ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Arızalanan klima ve diğer havalandırma cihazları için yardımcı olunmaktadır. Klimayla birlikte kombi cihazları için de bakım uygulamaları alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Ferroli markalı kombiler için baca kontrolü ve temizliği, kombilerin yanma odasında yapılan temizlik, su damlama gibi arızaların giderilmesi, gürültülü çalışan kombilerin onarılması, gaz ayarlarının yapılması ve bunun gibi pek çok işlemde hizmet sağlanır.

Etimesgut Ferroli servisi olarak klimaların ve filtrelerinin temizliği, orijinal parça değişimi, montajında en uygun yerin belirlenmesi, gaz kaçaklarının tespiti ve giderilmesi, klimaların kart tamiri, iç ve dış ünitelerin nakil ve demonte işlemleri gibi hizmetlerde de her zaman hızlı ve kaliteli çalışmalar gerçekleştirilir. Parça değişiminde de her zaman orijinal ürünler kullanılmaktadır.

Yerinde yapılan bu işlemlerde ortama hiçbir şekilde zarar verilmez ve temiz çalışılmasına çok dikkat edilir. Şofben çeşitlerinde de aynı anlayışla servis hizmeti sağlanmaktadır. Ekonomik, temiz ve güvenilir bir servis hizmeti ile artık Ferroli markalı cihazlar güvence altında olacak.