Etimesgut Ferroli Servisi

Etimesgut Ferroli Servisi, sizin de evde en çok kullandığınız cihazlar şofben ve kombilerdir diye tahmin ediyoruz. Çünkü hem temizlik hem sağlık açısından bu tip cihazların kullanımı adeta bir zorunluluk haline gelmiş durumdadır.

Ferroli markasının birbirinden farklı kapasitedeki kombi ve şofbenleri hemen her eve ya da işyerine girebiliyor. Ancak kombi kullanımı ile beraber elbette yetkili servis arayışı da beraberinde geliyor. Etimesgut sakinlerine Ferroli marka kombi ve şofbenler konusunda yardımcı olmaya hazır bir ekibimiz bulunuyor.

Kombi ve şofbenlerinize yerinde bakım yapılarak arızanın teşhisi konuluyor ve ardından doğru yöntemle onarımına geçiliyor. Etimesgut Ferroli Servisi bünyesinde görevli ve alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı personelimiz müşterilerinin memnuniyetini odağına alarak hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda telefon açtığınız andan itibaren en hızlı şekilde bulunduğunuz yere geliyor ve hünerlerini gösteriyor.

Günümüzde servisin geç kalması gibi bir durum söz konusu olmamalıdır. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir firma olarak bu konuda oldukça hassas davranmaktayız. Ayrıca kesinlikle yedek parçada yan sanayi ürün kullanmamaktayız. Sizlerin cihazlarına eğer yedek parça gerekiyorsa Etimesgut Ferroli Servisi olarak orijinal Ferroli yedek parça temin etmekte ve montajını başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kombi ve şofbenler yıllık bakımı aksatılmaması gereken cihazlardır. Bu konuda Etimesgut sakini müşterilerimize bol bol bu durumu hatırlatıyoruz çünkü müşterilerimizin zor durumda kalmasını istemeyiz.

Sıcak su ve ısı ihtiyacı karşılanmadığı takdirde pek çok günlük işin aksaması bir yana insanların konforu da ortadan kalkmaktadır. Ferroli markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenlerde karşımıza çıkan en tipik arıza şofbenin suyu ısıtmamasıdır.

Şofbeniniz suyu ısıtmıyor ise sorun elektrik kaynaklı olabilir. Cihazınıza elektriğin gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. Sigortaları kontrol ettikten sonra şofbeninizin ön panelindeki ekranda yazı ya da ışık beliriyor mu bakabilirsiniz.

Ancak şofbeninize elektriğin gittiğinden eminseniz problem şofbeninizin en önemli parçalarından birisi olan kademe anahtarında olabilir. Kademe anahtarı bakımını Etimesgut Ferroli Servisi teknisyenimiz sizler için yapacaktır.

Ferroli marka şofbeninizin su basıncına basan svici arızalanmış olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Suyu ısıtan en önemli parça termostat eğer arızalanmış ise su bundan dolayı ısınmıyor olabilir. Şofben içerisinde akım taşıyan pek çok kablo ve bağlantı bulunmaktadır.

Eğer kablolarda bir kısa devre ya da temassızlık sorunu çıkmış ise cihazınız ısıtma yapmıyor olabilir. En son olarak şofbeninizin ısıtıcısı arızalanmış olabilir ki böyle bir durumda cihazınız sıcak su sağlamayacaktır. Tüm bakımlar Etimesgut Ferroli Servisi teknisyenlerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılarak onarımı vakit kaybetmeden garantili bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Farklı mevsimlerin ısınma ve soğutma ihtiyaçlarını gören cihazlarda Ferroli markası sıklıkla tercih edilmektedir. Arızalanma ve bakım işlemlerinde de aynı kalitede bir servis hizmeti aranmaktadır. İşte bu anlamda Etimesgut Ferroli servisi en iyi şekilde onarım ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Arızalanan klima ve diğer havalandırma cihazları için yardımcı olunmaktadır. Klimayla birlikte kombi cihazları için de bakım uygulamaları alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Ferroli markalı kombiler için baca kontrolü ve temizliği, kombilerin yanma odasında yapılan temizlik, su damlama gibi arızaların giderilmesi, gürültülü çalışan kombilerin onarılması, gaz ayarlarının yapılması ve bunun gibi pek çok işlemde hizmet sağlanır.

Etimesgut Ferroli servisi olarak klimaların ve filtrelerinin temizliği, orijinal parça değişimi, montajında en uygun yerin belirlenmesi, gaz kaçaklarının tespiti ve giderilmesi, klimaların kart tamiri, iç ve dış ünitelerin nakil ve demonte işlemleri gibi hizmetlerde de her zaman hızlı ve kaliteli çalışmalar gerçekleştirilir. Parça değişiminde de her zaman orijinal ürünler kullanılmaktadır.

Yerinde yapılan bu işlemlerde ortama hiçbir şekilde zarar verilmez ve temiz çalışılmasına çok dikkat edilir. Şofben çeşitlerinde de aynı anlayışla servis hizmeti sağlanmaktadır. Ekonomik, temiz ve güvenilir bir servis hizmeti ile artık Ferroli markalı cihazlar güvence altında olacak.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!