Etimesgut Klima Servisi

Etimesgut Klima Servisi 1Etimesgut Klima Servisi, Ankara Etimesgut’ta ikamet eden kişilerin her tür marka klimasını tamir, bakım ve onarımını yapan deneyimli bir kadroya sahip alanında uzman bir servistir.

25 yıllık tecrübesi bulunan servisimiz İso 9001 belgelidir ve gece gündüz demeden Etimesgut sakinlerine yardımcı olmaktadır. Piyasada pek çok markası bulunan klimalar özellikle yaz aylarında sık kullanılan cihazlardır.

Soğuk ve sıcak hava verme kapasitesi ile hem evlerde hem de işyerleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve mağazalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Piyasada pek çok klima markası vardır ve her biri temelde aynı görevi yapsa da model olarak farklılık gösterebilir.

Klima markaları arasında Isısan, Carrier, Rubenis, Beko, Fujitsu, Toshiba, General, Baxi, Baymak, Alarko, Arçelik, Bosch, Ariston, Profilo gibi markalar bulunmaktadır.

Tüm bu markaların klima cihazlarında sizlere Etimesgut Klima Servisi olarak bakım onarım ve orijinal yedek parça hizmeti vermekteyiz. Klimalarda iç ve dış ünite, pek çok küçüklü büyüklü parça bulunmaktadır.

Etimesgut Klima Servisi teknisyenlerimiz tüm marka klima ve modellere hakimdirler. Bu sebeple klima markanız ne olursa olsun gerekli desteği size vermektedirler. Etimesgut bölgesinde gezici servis araçlarımız bulunmaktadır. Bu anlamda size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı yaşatmıyoruz.

Servis araçlarımızda her tür klimanın orijinal yedek parçası bulunduğundan sizleri yedek parça konusunda da bekletmiyoruz. Gerekli olduğu takdirde klimanıza uygun orijinal yedek parçayı anında sizlere sunuyor, montajını yapıp cihazınızın ilk günkü gibi verimli çalışmasını sanğlıyoruz.

Klimalar az önce de belirttiğimiz gibi iç ve dış ünite olmak üzere ikiye ayrılırlar ve bu kısımlarda birbirinden önemli, cihazın çalışmasında etkili parçaları barındırırlar. Bize gelen günlük klima arıza kayıtları arasında dış ünitenin çalıştığı ama iç üniteden herhangi bir geri dönüş alınamadığı vardır. İç fanların çalışması son derece önemlidir aksi halde klimadan verim alamazsınız.

Klimanızın iç fanının çalışmaması dört nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Fan motorunun kondansatörü arızalanmış ise, kart üzerinde bulunan SSR’ların zarar görmüş ise, kartın kendisi arızalanmış ise ya da fan motorunun sargılarında bir arıza oluşmuş ise cihaz çalışmayacaktır. Hangi nedenden dolayı bir arıza ortaya çıkmış bunu ancak teknisyenlerimiz yapacakları kontrollerle ortaya koyacaklardır.

Etimesgut Klima Servisi teknisyenlerimiz yapacakları müdahaleler ile klimanızda ne tür bir sorun olduğunu ortaya koyacak ve onarımı gerçekleştirecektir. Onarım esnasında yedek parçaya ihtiyaç duyulursa bunu klimanızın orijinal yedek parçası ile yapacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!