Etimesgut Kombi Servisi

Etimesgut Kombi Servisi 1Etimesgut Kombi Servisi Ankara Etimesgut sakinleri için sadece bir telefon uzaklıktadır. Öyle ki verdiği sınırsız teknik servis hizmeti ile Etimesgut’ta fark yaratmaktadır.

Yılların verdiği deneyim ve birikimle kombi konusunda akla gelebilecek her türlü bakım ve onarıma imzamızı atıyoruz. Bunu yaparken bünyemizdeki eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimizden güç alıyoruz.

Günün 24 saati aktif olan gezici servis araçlarımız ile hangi cadde ya da sokaktaysanız hızla geliyor ve kombinize gerekli müdahaleleri gerçekleştiriyoruz.

Bir kombiden istenilen şey bellidir. Tam performans çalışma, gerekli ısı ve sıcak suyu sağlamasıdır. Bu işlevlerini yerine getirdiği müddetçe kombinizde herhangi bir sorun yoktur. Ancak bu işlevlerden birini dahi az yerine getiriyor ya da hiç getiremiyorsa mutlaka bir uzman desteği almanız gerekir.

Ankara Etimesgut sakinlerine Etimesgut Kombi Servisi olarak kapsamlı bir bakım ve onarım yapmaktayız.

Kombide ortaya çıkmış olan şikâyet ne ise hızlı bir şekilde onarılmakta, gerekiyorsa orijinal parça takılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Uzman desteği aradığınız her anda Etimesgut Kombi Servisi teknisyenleri anında sizlere yardımcı olacaktır.

Kombiler konusunda hangi marka olursa olsun gün içerisinde pek çok farklı arıza kaydı alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi ve bize sık bir şekilde sorulan sorulardan kombinin ısındıkça neden ses yapmaya başladığına dair olmaktadır.

Ana eşanjör kireç bağlamışsa eğer kombi ısındıkça farklı sesler çıkaracaktır. Ana eşanjörde oluşmuş kireci personelimiz sizler için temizlemekte ve bakımının nasıl yapılacağına dair sizlere tavsiyelerde bulunmaktadır.

Ayrıca pompanın da hem bakımı hem de temizliği gerekecektir. Bunlar yapıldığı halde hala sorun devam ediyorsa daha detaylı bir inceleme gerekecektir. Etimesgut Kombi Servisi olarak teknisyenlerimizle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Kombinizde ısıya bağlı olarak kalorifer tesisatındaki su basıncı da artıyorsa genleşme tankında azot gazı basıncı yetersiz demektir. Bu durumda uzman teknisyenimiz hava basacaktır. İbrenin 1,5 göstermesi gereklidir.

Ayarlamaları sizin için yapacak olan personelimiz sorun kalmadığından emin olacaktır. Bu kontroller esnasında tankın da kontrol edilmesi gerekecektir.

Tankta herhangi bir sorun varsa onarımı hatta değişimi bile gerekebilir. Bu durumu yapılacak kontrollerden sonra personelimiz sizlerle paylaşacaktır. Etimesgut Kombi Servisi olarak orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Yani herhangi bir değişim gerekiyorsa bunu cihazınızla aynı marka orijinal yedek parçalarla yapmaktayız. Etimesgut Kombi Servisi Ankara için tek numaraya sahip bu anlamda rahatça akılda kalan ve anında ulaşılabilen bir numarası bulunmaktadır. Her türlü sorunuzda, bakım ve arıza onarım talebinizde bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!