Etimesgut Lambert Servisi

Etimesgut Lambert servisi; Ankara’nın merkezinde ve birçok semtinde hiçbir zaman mağdur olmadan kombiniz ile alaklı her türlü problemi kolaylıkla çözebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan ekibimize çağrı merkezimiz ve mail adresimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Birçok müşterimizin diğer servisler ile yaşadığı problemlerden biri olan servisin gecikmesi durumunu Etimesgut Lambert servisi ile asla yaşamazsınız. Sizlere en hızlı ve en hesaplı hizmeti vermek için 7-24 çalışan ekibimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yoğuşmalı kombilerin kullanımı müşterilerimize en çok önerdiğimiz cihazlar arasında yer almaktadır. Yoğuşmalı kombi cihazlarının kullanımı hem çok daha kolay hem de çok daha tasarrufludur.

Ancak bu cihazların kurulumu sırasında kesinlikle profesyonel Etimesgut Lambert servisi ekibinden yardım alınmalıdır. Eğer yoğuşmalı kombi kullanıyorsanız özellikle peteklerin tesisatının bağlanması ve önünün kapatılmaması konusunda da dikkatli olmanız gerekmektedir.

Peteklerin tesisatının en doğru şekilde yapılması için Etimesgut Lambert servisi ekibinden yardım almak en doğru seçenek olacaktır.

Yoğuşmalı kombi cihazlarında tahliye hortumu bulunur. Bu tahliye hortumunun da banyoya bağlanması gerekmektedir. Çünkü tahliye hortumundan zehirli su atımı yapılmaktadır. Bu suyla temas etmek son derece tehlikelidir. Bu sebeple Etimesgut Lambert servisi ile iletişime geçerek tahliye hortumunun doğru bir şekilde bağlanması sağlanmalıdır.

Kombilerin en önemli görevleri kaloriferi ve suyu ısıtmasıdır. Kaloriferin ya da suyun senkronize bir şekilde ısınmaması kombinizin verimli çalışmasını da engellemekte ve hatta fazla gaz yakımına da sebep olabilmektedir.

Kaloriferin tıkanması, üç yollu denilen parçanın zarar görmesi yada tıkanması, termostatın derecesinin düşük olması yada vanaların kapalı olması kombinin birincil görevlerinde aksamaya sebep olmaktadır.

Bu sebeple öncelikle kaloriferin vanaları ve termostatın derecesi kontrol edilmelidir. Ancak hala daha problem devam ediyorsa uzman ekibimiz Etimesgut Lambert servisi ile iletişime geçilmelidir.

Ankara’nın Etimesgut ve daha birçok semtinde bulunanLambert markalı kombi servis hizmetimiz sayesinde günün hiçbir saatinde mağdur olmadan rahatlıkla her türlü probleminizi çözebilirsiniz.

Kombilerin parçalarının arızalanması en çok talep alan problemlerden biridir. Ancak kombide parça değişimleri uzman ekipler tarafından ve orijinal parçalar kullanılarak yapılmalıdır. Orijinal olmayan parçaların kullanımı kombinizin ömrünü kısalttığı gibi verimli çalışmasını da doğrudan etkilemektedir.

Bu sebeple Etimesgut Lambert servisi ekibimiz ile görüşme sağlayarak orijinal parçaların profesyonel bir şekilde değişimini sağlayabilirsiniz.

Cihazlarınızın doğru ve etkili kullanımında gaz basıncı ve bar basıncı oldukça önemlidir. Bar basıncının sabit olması ve 1.0 ile 2.0 değerleri arasında olması oldukça önemlidir. 1.5 bar basıncı Lambert markalı kombiler için en ideal basınç oranıdır.

Ancak bu değerler arasında barın aşağı yukarı dalgalanması basınç problemi yaşadığınız anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda hemen Etimesgut Lambert servisi ekibi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde yardım almalısınız. Herhangi bir bilinçsiz müdahale kombinizin zarar görmesine sebep olabilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!